2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben 14+3üm ama bir tık önden gidiyo 3 4 gün 15 haftalık olmuştur. Ben de elimle yukarda hissediyorum ama bilmiyorum ya muhtemelen yanlış şeyi bebek sanıyorum

Ben de hamile pantolonu giyiyorum zaten normalde de şişkinlik bağırsak sorunu çok yaşayan biriyim hamile pantolonu müthiş biseymis ne kadar sisersen şiş canını acıtmıyo keşke hep düğmesi olmayan pantolon giyebilsek

Bende dun aksam hafif bi damar atmasi gibi hissettim ama bebek mi degilmi emin degilim 18 haftaya kadar bebiş degildir dicem
Ben de onu çok merak ediyorum ya şimdi de karnimizda minik hareketler biseyler oluyo ya asla bebek gibi gelmiyo o zaman onun bebek olduğunu nasıl anlayacağız zaman yaklaştıkça heyecanım artıyo

Kızlar bugün 16+0 olduk ve artık göbüşüm baya ben burdayım heyyy diyor kimlerin gebe oldugu belli olcak kıvama geldi cok tatlış oluyoruz yerim hepinizii
Ben baya belliyim ama dışarda kime desem aaa cidden mi heralde daha çok yeni diyorlar. 18. Haftaya giriyorum deyince yok artık diyorlar
Not göbeği önde giden anayım ben

Evet bende perdeden habersizdim. Gebelik sonrasında öğrendim. Özel mesaj atmayı denedim ama başaramadım yeniyim buralarda
Tam bilmiyorum ama sanırım üstte zarf şekline tıklayıp oluyor cinsiyet merakı sardı benidiyorum gitsem kontrolü beklemeden ama bi yandan değişmesin kesinlessin diye de bekliyorum bakalım

Tamm canim eklerim seni

Haberdar et bizi
Benimde gonlumdeki kizdi ama olmadi

Belli olur canim bide doktorada bagli biraz

Ayyy benimde cikmiş
Aksamlari şiş şiş oluyorum
Bugün net bir şekilde erkek olduğunu söyledi doktorum ikinci oğlum geliyor kız evlat nasip değilmiş Demekki. Bazen diyorum sonraki haftalarda kız derler mi diye ama zannetmiyorum artık yanılma olmaz heralde.

Ben baya belliyim ama dışarda kime desem aaa cidden mi heralde daha çok yeni diyorlar. 18. Haftaya giriyorum deyince yok artık diyorlar
Not göbeği önde giden anayım ben
Benim de 18 hafta oldu ama göbek çıkmadı yemek yemiş gibiyim kimse asla anlamaz hala 53 kiloyum kiloda almadm ama iştah çok kötü hala

Kızlar ben kilolu olduğum için heralde, kiloma kilo katılmış gibi görünüyorum. Şişiyorum ama bebek değil göbek bu. Birde 15+2 yim bugün hiç hissetmiyorum. Yine kilodan heralde
Bende tedavi esnasında 1 ayda 5 kilo aldığım.ve normalde de kilolu olduğum (hatta günde 3 kilo alabilme özelliğim var ) icin daha haftam küçük ama şuan kimse anlamıyor
Muhtemelen kilo almıştır diye düşünüyorlardı.

Bakalım kilolu olanlar daha az kilo alarak bu süreci tamamlar diyorlar ne kadar doğru göreceğiz

yaaa darısı başımaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…