2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bugün net bir şekilde erkek olduğunu söyledi doktorum ikinci oğlum geliyor 😬 kız evlat nasip değilmiş Demekki. Bazen diyorum sonraki haftalarda kız derler mi diye ama zannetmiyorum artık yanılma olmaz heralde. 😂
Bencede büyüdükçe yanilma olmaz
Neyse boylesi daha hayirlidir belki

Ben de onu çok merak ediyorum ya şimdi de karnimizda minik hareketler biseyler oluyo ya asla bebek gibi gelmiyo o zaman onun bebek olduğunu nasıl anlayacağız zaman yaklaştıkça heyecanım artıyo
Benimde heyecanim artiyor cok merak ediyorum nasil bi duygu acaba

Kızlar selam. Birkaç gündür kendimi hiç iyi hissetmiyorum :KK43: sürekli tansyonm düşüyor. Sabh işe giderken gözlerim karardı hemen otrdum biyere. :KK43: Birde ne yersem çıkartır oldum :KK43: Yarın randevum var 16 hafta olduk. Umarım hrşey yolundadır.
İdrar yolları iltıhabı da bu etkılerı yapıyor. Bşr doktorunla görüşmende fayda var

idrar yolu enfeksiyonum vardı hamileliğim başlarında antibiyotik içtim. Bilemiyorum endişelenmedim değil. Yarın içim rahatlayacak inşallah.
Gebelikte sık tekrar ediyor bu durum. 16 haftalıktan az olsan normal dersım de kusmalar 16 haftadan sonra olursa altında başka birşey olıyor dıyor kımı doktor

X