2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ay kızlar dün gece ağrıdan duramadım, acile gittim. Önce kadın doğumun aciline gittim, doktor yoktu onun yerine ebe bakıyordu. Diyorum göğüs ve sırt üst bölgemde ağrı var, bana ultrason cihazım yok, alttan elle muayene ederim, açılman var mı, doğumun başlamış mı diye bakarım dedi. 13. Hafta

Ya zaten ne kadar kremlersek kremleyelim catlıcak catlıyor bize bakmıyor hiç canları sağ olsun
Sağlıklı dogsunlarda ne olursa olsun vücuduma umrumda degil benim üç gündür moralim çökük zaten doktorumda korkma dedi bunlar yüzde yüz olan birşey değil dedi benim bile 1/80 çıktı dedi testle negatif sonuç çıktı dedi

Merhaba cnm benim de daha önce tsh sorunum yoktu. Doktor da zaten gebelikten kaynaklanabilecegini soyledi. Ama benim ciddi mide sorunlarim ve nefes nefese kalma gibi durumlarım var. Doktor tsh nin neden olabilecegini soyledi. Cunkü diger hamileleigimde boyle mide sorunlari yasamamistim. Senin böyle sikayetlerin oldu mu cnm?

13 haftalık bebeğin açılımı oluyomuymus ki ebe neyine bakıyor ki sonuçta acil kadın doğum hastanesi doktor nere gitmiş şimdi nasılsın iyimisin durumun nasıl

13. Haftadayım, doğumla alakalı değil, vücudumun üst bölümünde dedim, napabilirim ki gaz sancısıdır, mide ağrısıdır dedi. Midem değil diyorum, mide ilacı kullansaydın diyor. Neyse oradan yetişkin acile geçtim. Oradaki doktor da film çekemem, sadece tahmin ederek ilerleyebilirim dedi, parol + serum verdi. Başka da bir şey yapamam dedi. Eve geldim, ağrım azaldığı için uyuyabildim. 2 saat sonra uyanıp işe gittim
Gece ağrıdan prilam almayı da akıl edememiştim, şimdi bulantı da zorluyor.

Cnm gosüs ve sirt bögesi agrisini mide sikayetleri de yapabiliyor yani agri mideye degil de oralara vurabiliyor ozellikle reflüde. Mide sorunların var mıydi. Cok gecmis olsun. Bende mide agrisindan sabaha kadar uyuyamadim

Cnm gosüs ve sirt bögesi agrisini mide sikayetleri de yapabiliyor yani agri mideye degil de oralara vurabiliyor ozellikle reflüde. Mide sorunların var mıydi. Cok gecmis olsun. Bende mide agrisindan sabaha kadar uyuyamadim
Ay yanma, ne bileyim yemek borusunda bir şey değildi. Kaburgalarım kırılıyor sandım, öyle bir ağrıydı ağrıyan yerime dokununca acıyordu bi de.

Aynen öyle üzme kendini bence sen duanı et emin ol saglıklı tosbik bi bebek seni bekliyor bi cok insan böyle çıkıp sonrada aslında hiç bi sorun olmadığını görüyor

Aynen öyle üzme kendini bence sen duanı et emin ol saglıklı tosbik bi bebek seni bekliyor bi cok insan böyle çıkıp sonrada aslında hiç bi sorun olmadığını görüyor
Aynen cnm Allah'ın izniyle sağlıklı bir şekilde hepimizin yavrusunu kucağına alicaz

Kızlar bu haftalarda mide bulantıları azalmaıydı ben 2 tane prilam içince rahatlıyorum ama yine de midem eskisi gibi değil hafif bulantılar oluyor, maden suyu çok iyi geliyor mideme ama keşke geçse şu bulantılar prilam da kullanmak istemiyorum.

Bize 11.haftada erkek demisti doktor suan 17.haftadayiz yanilmamis net bi sekilde gorduk cocugun incigini cincigini her sey yolunda ufak tefek kasik agrilari olur keskin agrilar dedi aklima gelip sorduklarim dis sorunu olanlar dis tedavisini yaptirabilir dedi sonraaaa dedim benim karnim cikti artik 20.haftaya kadar gobek deligi hizzasina cikacak cocuk o zaman iyice belli olur ama suan ki gobegin hormonlardan kaynakli bi sislik yoksa bebek pelvis kemigi hizzasinda hala dedi gobek degil bebek diyodum gobek cikti

Benim karnım sabah kalkınca inik oluyo ama akşama kadar iyice sisiyorum ya dün akşam 6 aylık hamile gibi karnım vardı pelvisten yukarı çıkmaya başlamadı mı hala ya bana da bebek gibi geliyo göbeğime gelmiş gibi artık

Evet bende perdeden habersizdim. Gebelik sonrasında öğrendim. Özel mesaj atmayı denedim ama başaramadım yeniyim buralarda

Degilmis henuz ama ayni durumdayim hamile pantolonlari giyiyorum onumuzdeki 1 ay icinde artik eline yumru gibi gelmeye baslicak dedi. Ben 8kilo aldim ama nasil oldu bilmiyorum dedim maskeni indir bi dedi suratima bakti sen cok tuzlu mu yiyosun dedi bu arada evet herseye tuz atiyorum ekstra dedi ki sen kilo almamissin sismissin resmen acil tuzu kes suyu arttir 1 ay sonra bakalim kac cikicaksin dedi bekliyorum bakalim

Benim de ayni sekilde aksamlari asiri şiş oluyorum ama bunun farkindayim cunkü rahatsiz edici bir şişlik oluyor 5 aylik hamile gibiyim. Bazen de düz bir sey yokmus gibi iniyor ikiz olmalarına ragmen. Ama benimkiler asagida elimle hissediyorum nerde olduklarını 13+5im bu arada.

Medusaa00 E ebru1695 yaa maşallah bebekler kendini belli etmiş biz 16+4 olduk dışarıdan bir şey belli olmuyor doğru düzgün . hissetmeleriniz ne durumda kıpırtı duyanlar oldu muu acaba
ben arada hissediyorum kontrolden sonra daha çok hissetmeye başladım 14+2 demişti çarşamba günü doktor şimdi 14+4 olduk doktorun gördüğüne göre sat a göre 15+1 olduk sabah yine yumruk gibiydi babasıda hissetti muhteşem yaa

Tamm canim eklerim seni
Bana da erkek dediler de yarın netleşecek. Bir oğlum var idi bir tane de kızım olsun istedim ama nasip
Haberdar et bizi
Benimde gonlumdeki kizdi ama olmadi
Merhaba kızlar ben de dayanamıyorummmm yarın gitsem acaba öğrenebilir miyimm ?? 15+4 ultrasona göre , doktor 16. Hafta demişti tam bitmedi hafta ama gitsemmm mi acaba cinsiyet için ?
Belli olur canim bide doktorada bagli biraz
Kızlar bugün 16+0 olduk ve artık göbüşüm baya ben burdayım heyyy diyor kimlerin gebe oldugu belli olcak kıvama geldi cok tatlış oluyoruz yerim hepinizii
Ayyy benimde cikmiş
Aksamlari şiş şiş oluyorum

Medusaa00 E ebru1695 yaa maşallah bebekler kendini belli etmiş biz 16+4 olduk dışarıdan bir şey belli olmuyor doğru düzgün . hissetmeleriniz ne durumda kıpırtı duyanlar oldu muu acaba
Bende dun aksam hafif bi damar atmasi gibi hissettim ama bebek mi degilmi emin degilim 18 haftaya kadar bebiş degildir dicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…