2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
baya zor ama yapacak bişey yok benim oğlumda ilk coraspin vermişti 34 haftadan sonra oksapar başlamıştı ilkim ölü doğum olduğu için veriyo canım coraspinle aynı anda kullandırmıyo oğlumda progestan da vermişti başka bir doktordu bu seferki düşük öykün olmadığı için ve şuan düşük riskide görmediği için gerek duymadı bakalım inşallah oksapardan dolayı kanama alanı oluşmaz oğlumda coraspin kullnfığım için baya kanamam olmuştu

Hiçbir fikrim yok ilaca yeni başladım başlarken bu şekilde içmemi önerdi daha önce kansızlık için içerken kahvaltıdan yarım saat önce iç demişti doktor bu sefer gece içiyorum
Anladım cnm
Kızlar bu demir omega d vitamini b12 vs takviyelerini her gün mü içiyorsunuz ? Sanki her gün içmek bana fasla gibi geldi
Demiri hergün kullanıyorum ama vitamin henüz kullanmaya baslamadım.

Canım merhaba benim de tsh baslarda düşük çıkıyordu. Doktorum endokrin bölümüne bi görün demişti. Ben de normalde bi tsh sorunu yok ama hamileliğin baslarında çıkabiliyormuş bu sekilde normalmiş eniştem de doktor oda normal dedi. Ben de internetten bayağ araştırdım normalmiş. Endokrin bölümüne muayene olanlar olmuş bunun için onlarıda takip ettim normal demişler hamileliğe bağlı ilk aylarda oluyor şeklinde yorumluyolarmış. Ben de normalde evhamlıyımdır ama bu konuyu hiç takmadım doğrusu.

Kızlar ikili testim çıkmış ama tam gözükmüyor free beta ile pap a gözüküyor free beta 33.30 papp a 2.42 bunlar ne demek oluyor anlayan varmi

Günaydın, Benim de aynı canım. Daha önce kullandığımda kabızlık yapmıştı ama şimdi ishal. Anlamadım. Dün kanamam var sandım aklım gitti. Normaldir diye düşünüyorum. Devit 3 damla da kullanıyorum. İkisi birleşince ishal yapıyor olabilir diye düşündüm açıkçası.

Normal canm gubde kaç tane alyrsn ishal devam ederse uzun süre ilacı değiştirir dktor normlade düzene girmesi lazım ama siyah olması normal

Kızlar bugün 16+0 olduk ve artık göbüşüm baya ben burdayım heyyy diyor kimlerin gebe oldugu belli olcak kıvama geldi cok tatlış oluyoruz yerim hepinizii
Örnek ben benim ki baya baya belli 14+2 yiz bizde doktorumuz ilaçları verdi kadın doğuma doktoruma gittim sevkide gerçekleştirdi cok şükür inşallah detaylı bakınca perinatoloji yıl ilk defa duydum bakalım neler olucak karnimiz opbeni sev beni diyip duruyor

Eklentiler

• Snapchat-1926695037.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 59
Güzel şeyler olucak emin ol biz hep kötü odaklıyız bu hayatta o yüzden üzülüyoruz cok valla bazen tutamıyorum kendimi bi hırpalıyorum karnımı eşim uşak doğduğuna pişman olucak diyor eyvah diyor

Karnım şimdiden kaşınmaya başladı bile gerçi üçüncü catlaklarim ne kadar kirem yağ kullandiysam oluştu için şimdiden geri kaşınmaya başladı bende öyleyim hani uçak geliyor durakta duruyor bip diyoruz ya aynısını karnıma yapıyorum eşimde yapma diyip duruyor dün akşam eşim kaşık bolgeme elini koydu çok net hissetti bebeği

Ya zaten ne kadar kremlersek kremleyelim catlıcak catlıyor bize bakmıyor hiç canları sağ olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…