2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aynen hem hamilelik hem dogum sonrasi ama bebegini kucagina aldigim zaman unutuluyor herşey
Bide ikizlerde ikili test yaniltiyor ben yapmadim

Aldırmayı asla düşünmüyorum ya bana sunuda dedi 100 21 ihtimal dedi devletten çıkıp özele gidince özelde burun kemiği yok diyince zaten çöküş yaşadım acaba olusurmu burun kemigi

Aşırı kötü durumdayım kendime gelemiyorum pozitif çıkmış değerim sitresten ağlamaktan ayağa durucak halim yok şuan.
Canim lütfen sakin ol degerin pozitif falan degil öncelikle ihtimal. Benim ikili testim 77/1 di kombine de 508/1. Doktor fetal dna testine gerek bile görmedi ben kendim yaptıdim 13 gun once bosu boşuna strees yasattim kendime somuclarim temiz geldi. Uzme kendini sakin ol.

Ben anlamıyorum bir baksana canım çok mu değeri yüksek

Eklentiler

• Snapchat-93061892.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 55
Canım feral DNA yaptıramayacaksan ultrason cihazları yanılabiliyor. Birkaç gün bekleyip tekrar ultrason için gidebilirsin. Bu sadece olasılık kesin sonuç değil. Küçük bebişler daha gelişiyordur belki daha. Rabbim hayırlısını, sağlıklısını versin. Üzme kndini

Hayırlısıyla saglikli bir şekilde kucağıma Alicam kız varya devletten çıkıp ozeldeki ulturosonla bakınca ağzından resmen ufluyodu onu geçtim eli havaya kaldırıp başına getiriyordu

Aşırı kötü durumdayım kendime gelemiyorum pozitif çıkmış değerim sitresten ağlamaktan ayağa durucak halim yok şuan.
Canim ben ikili test yapmadim ama 12 haftda bana bebegimin sagliksiz oldugunu ense kalinligi yuksek falan başka bi sehire yolladilar
Ayni gun bulundugum yerde ozele gittim hic bi sıkınti gormedi doktor okadar korktum bende şuan ikizler cok saglikli dogdular

Hayırlısıyla saglikli bir şekilde kucağıma Alicam kız varya devletten çıkıp ozeldeki ulturosonla bakınca ağzından resmen ufluyodu onu geçtim eli havaya kaldırıp başına getiriyordu
Oyy kuzum benimmm nasıl da hareketli. Özelde kontrol süresi 10 gün oluyor. Bnce bi kaç gün sonra tekrar git annesi güzel burnuşunu göreceksin inşallah cihazlar o kadar fark ediyo ki. Hatırla bana bebek düşmüş dedi ultrasonda. Başka doktorun cihazında bebek duruyor dedi. Allahtan ümit kesilmez. Temmuz anneleri de bebişleri de çok güçlü dualarım seninle

Ben anlamıyorum bir baksana canım çok mu değeri yüksek
2 haftadir tum makale yazi ne varsa ezberledim ikili test hakkında. Benimki 77/1 seninli 121/1 benimkinden iyi..doktoar kombineye önemli beriyor burun kemigi kan testi hepsi bir cikana ondada senin 799/1 cikmis benim 508/1 di. Yani bunun anlami bu degerlere sahip olan 799 kisiden sadece bir tanesinin down sendromlu bebegi olmus buda zor ihtimal. Benim 508/1 olmasına rağmen doktor bana kalsa ben yaptirmam dedi fetal dna. Cunku fetal.dna dada olasilik var yüz de yuz degil oda. 20 kisiden biride sen olabilirsin 1 milyonda bir ciksada piyango yine sana çıkabilir demisti beni cok rahatlarmisti ama ben rahat durmadim..benim degerlerim seninkinden kotu olmasına ragmen sonucum iyi geldi. burda ben 10/1 bile cikani ve temiz sonuv alani gordum. Endise etme lütfen. Burun kemigini kontrl etmek lazim sadece onun dışında endişe etme uzme kendini

Aldırmayı asla düşünmüyorum ya bana sunuda dedi 100 21 ihtimal dedi devletten çıkıp özele gidince özelde burun kemiği yok diyince zaten çöküş yaşadım acaba olusurmu burun kemigi
Dediğim gibi yanılmış da olabilir. Aldırmak seçeneğin değilse zaten kendini zorlayıp 6 bin tl vermek o kadar anlamsız ki. Yaptıramayacağım diye hiç dert etme. Ben ikili test yaptırmadım. 2 defadır özelde ense kalınlığını soruyorum. Cevabını aldım mı almadım mı hatırlamıyorum. Burun kemiği hiç konuşulmadı bile devlete gittim bugün orda da sormayı unuttum. Sonra dedim ki kendi kendime sorun görse ne değişecek. Ne ile imtihan olacağımızı bilmeyiz. Hiç üzme kendini insanlar neler duyup sağlıklı bebekler dünya ya getiriyor. Doğduğunda down sendromlu olursa bu bir imtihandır. Ama unutma şu an yaşadıklarında bir imtihan aklından geçene dilinin zikrettine de çok dikkat et. Korkularının seni ve bebeğini ele geçirmesine müsade etme

Sakin ol canım benim. Ikili testi kötü çıkan sağlıklı doğum yapan çok kişi var. Bu testler in yanılma payı çok yüksek. Riskin çok cok kötü durumda değil bence. Yaştan dolayı öyle çıkmış olabilir. Benim de daha sonuçlarım belli değil ve yaşım da var. Nasi cikicak bilmiyorum.ben de stresiyim.hatta yaptirir yaptirmaz keske yaptirmasaydim dedim. Eğer fetal yatırabilirsen bütçeni zorla ve yaptır çünkü bu stresle kalan ayları yönetmek zorlayabilir. Inşallah sağlıkla alırsın kucağına

Anladığım kadarıyla testlere inanmamak lazım fazla ben inanıyorum sağlıklı bir şekilde dogucak

Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde alacağız hepimiz inşaallah.
Bak sana elini göstermiş ben burdayım demiş
Aldırmak gibi bir niyetin zaten yok o edenle şuan mümkün olduğunca sakin olmaya çalış
Yaş faktoru de varsa zaten direk riskli diyorlar. Burun da belki cihazla alakalıdır baksana her cihaz cinsiyeti bile hemen göremiyor

Bana daha yeni söylediler burun kemigi olmadığı kaç kere girdim ulturosona madem nasil gözükmedi
Bende öyle düşündüm canım özellikle 12 haftada gittiğimizde ense kalınlığı ve burun kemiğine bakıyorlar bence riskli gebelik doktoruna bir git onlar bu konuları daha iyi biliyor

İçin rahat şuan sagdece doktorun dedikleri canımı sıktı 100 21 Olasılıkmis zaten fetal yaptiramiyorum kaynanam kiredi çekelim istiyorsan dedi gerek görmedim çünkü ben inanıyorum ya sağlıklı olucak

Kız devlet bana fazla doğru durus birşey demedi ki görümcem yanımdaydı direk aldı özele götürdü dört beş gün sonra geri gel bakalım dedi kemik oluşumu varmı die direk bana erkek cinsiyeti dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…