2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Geçen bi müşteriyle sorun yaşadım iş yerinde tansiyonum 17 oldu da onu konuştuk canım.
İyiyim Allah'a şükür şimdi sakin sakin oturuyorum yerimde mesaimin bitmesini bekliyorum.
Sitrese girme. Bebeğe yansimasin kendini mutlu huzurlu hisset ki bebekte hissetsin senin mutlu huzurlu olduğunu dikkat et kendine

Aynen birde normal doğum dokuz yıl geçti bakalım na sil olucak bende acilmada zor oluyor sezeryanmi düşünüyorsun normalmi
Gönlüm normal doğumdan yana sezeryan dikişler, ağrılar gözümü korkutuyor ama kilo ve ritim bozukluğum olduğu için doktorum neye izin verir bir fikrim yok
Senin nasıldı dogumlar bu bebişte ne olacak belli mi

Valla ben normal yapicam ikisi normal olduğu için normal taraftarıyım ben sonradan hiç bir sıkıntı yasamiyorsun ama sezeryanla olan arkadaşlarım sonradan hep ağrı cekiyomus

Valla ben normal yapicam ikisi normal olduğu için normal taraftarıyım ben sonradan hiç bir sıkıntı yasamiyorsun ama sezeryanla olan arkadaşlarım sonradan hep ağrı cekiyomus
Ay bende normal istiyorum ama sonradan vazgeçerim diye korkuyorum.Anneme zor mu diyorum kabız olmuşsun gibi diyor bu nasıl açıklama arkadaş ya

Sağlıkla gelsin annesi oğluşun
Saol teyzesi
LadyMorganas hadi gözünüz aydın. Sağlıklı bir paşa geliyor. Netleşince insanın içi rahat ediyor. Alışveriş yaparsın artık yavaştan.
Şuan bi alisveris düşünmüyorum 20 haftadan sonra alisveris yapmayi düşünüyorum ozamanda belki tekrar giderim hastane cunku cogu kisinin başina gelmiş cinsiyetde yanilma
Sağlıkla doğsun inşallah
Saol teyzesi

Ay bende normal istiyorum ama sonradan vazgeçerim diye korkuyorum.Anneme zor mu diyorum kabız olmuşsun gibi diyor bu nasıl açıklama arkadaş ya
Hahaha cnm sancı zamanında sanki büyük lavaboya çıkmış gibi hissediyorsun ama çıkan bebek oluyor

Kizlar bu ilaclari verdi doktorum oglende tahlil vermistim idrar onda enfoksiyon cikmiş bi ilac daha verdi onu almamışım eşim alcak

Kızlar cinsiyet öğrenmeyen bir ben kaldım galiba ( bana doktora 12+6 da erken dedi, şimdi 14+3 üm, 16+0 da doktor kontrolüne gitmeyi planlıyorum heralde net öğrenirim ?
Yoo ben de bilmiyorum ve birkaç kişi daha. Evet netleşir o haftalarda. Ben şimdi 15+5 im galiba. Haftaya çarşamba gidicem netleşeceğini ümit ediyorum. Bende tahmin de yok
Slm hamisler napiyosunuz nasıl geçiyor gündüz bakalım çene baziniz geldi ,
Hoşgeldin :)

LadyMorganas hayırlı olsun. İkiz oğlanların olunca suan neredeyse hiçbirşey almana gerek yok gibi bişey demi

Sağ ol canım Ablam da gurbette ben de memlekette buluşacaktık. Hepsinin birden bana gelme imkanı yok maalesef ya doktor sanırım sorumluluk almak istemedi.

Hoşbulduk nasılsın cnm.

Gözün aydın canım kaç haftalıkken netleşti banada erkeğe benziyor demişti 11+5 Ken 18 sinde rekrar gidicem şuan 13+2 yim benim kide ozmana netlesirmiki
Sağ ol canım 11+3 gibi kız demişti 12+4 gibi erkek büyük ihtimal demişti şu an 14+6 kesin erkek dedi. Yorum yapamadım cihaza göre de değişiyor çünkü arkadaşımla haftalarımız aynı o devlete gidiyor hala öğrenemedi

Eki Görüntüle 3191240
Kizlar bu ilaclari verdi doktorum oglende tahlil vermistim idrar onda enfoksiyon cikmiş bi ilac daha verdi onu almamışım eşim alcak
Kan sulandırıcı hariç ben de aynılarını kullanıyorum sadece magnezyumların markaları farklı d vitamini Demir magnezyum ve kan Sulandırıcı vermiş sanırım alamadığınız enfeksiyon için

Aaaa ikiz oğulları mı varmış. MaşaAllah. Kaç yaşlarındalar LadyMorganas

Merhaba, 11+4 haftalık gebeyim. İkili test sonucum çıktı 2400 de 1 down sendromu ihtimali olduğunu söylediler. Fetal DNA yaptırmalı mıyım? Oran nasıl yüksek mi sizce ?

Doktorunun yorum yapması gerekir canım görüşmedin mi doktorla?
Merhaba, 11+4 haftalık gebeyim. İkili test sonucum çıktı 2400 de 1 down sendromu ihtimali olduğunu söylediler. Fetal DNA yaptırmalı mıyım? Oran nasıl yüksek mi sizce ?

Bakalım ne olucak 18 gelmiyor bir türlü tarama sonucumu da bekliyorum bakalım ne diycekler meraktan patliycam erkeğe benziyor demisken birde kız diyomus bana yine mutlu olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…