2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Erkek olursa Ömer de karar verdik kız olursa elif istiyordum ama koyulmamasi gereken isimlerdenmis o yüzden kız ismi arayisindayim Zehranur guzelmiss adıyla büyüsün maşallah diğer miniklerin de adı çok güzel

Dimi ya gerçekten öyle benim ilk oğlumda çok kolaydı o yokken bile adı vardı benim adım aslı oda kerem olacaktı çok şükür rabbim nasip etti bizde koyduk bunda baya zorlanıyoruz

vitaminleri düzenli alıyor musunuz ? acaba vücudumuzda eksik bir şey mi var yada acaba bunun sebebi nedir 23 ünde benim doktor kontrolüm sormadım konu ile ilgili.
Vitaminlerimin hepsini alıyorum. Normalde vücudum zaten kurudur hormonların etkisi ve su tüketiminin düşmesiyle oldu diye tahmin ediyorum.

Kızlar dayanamdım bugün gittim kontrole çok şükür kanama alanım kalmamış. Memlekete gitmek için izin istedim doktor çok razı olmamakla birlikte uçakla gitmek şartı ile müsade etti. Çok rahat izin vermeyince kafam karıştı çok gitmek istiyorum. Psikolojik olarak çok ihtiyacım var şimdi gidemezsem bayrama kadar kardeşlerimle bir araya gelemeyeceğim. Hepsini de çok özledim. Ama riske de atmak istemiyorum yola çıktığımda 16. Haftayı bitirmiş olacağım. Siz olsanız be yapardınız. Cinsiyetimiz de netleşti erkek LadyMorganas listeye geçebilirsin

Gözün aydın canım sağlıkla gelsin oğluşun Ah karar vermek ne zor benim ailem burda ama memleketim Rize gözümde tütüyor Kardeşlerin gelemez mi doktor mırın kırın ettiyse benim de içime kurt düşerdi açıkçası
Teşekkür ederim.Aynen aynı zamanda acımasızlar.
Geçmiş olsun canım. Nasıl bir acımasızlıktır insan hamile diye ekstra alttan alacağına bile bile üzerine nasıl gider hayret

Gözün aydın canım kaç haftalıkken netleşti banada erkeğe benziyor demişti 11+5 Ken 18 sinde rekrar gidicem şuan 13+2 yim benim kide ozmana netlesirmiki

Geçmiş olsun canım. Nasıl bir acımasızlıktır insan hamile diye ekstra alttan alacağına bile bile üzerine nasıl gider hayret
Teşekkür ederim canım.Arkadaşlar müdahale ettiler bir süre sonra ve başka müşteriler bende ortamdan ayrıldım yoksa durmuyordu hala.

Selam canım Bebek odası bakıyorum herkes farklı bir şey söylüyor bakalim kim kazanacak sen nasilsin napiyosun
Bu arada bende 13+5te erkek olacağını öğrendim bence sende öğrenirsin
Bebek odası konusunda şansım yok benim bir odayı oğlum kaptı dierini kızım
Sagdece beşik Alicam şimdilik bende kıyafet lere bakiyorum çok güzel şeyler var ya aşık oldum resmen inşallah bende öğrenirim gittiğim zaman

Teşekkür ederim canım.Arkadaşlar müdahale ettiler bir süre sonra ve başka müşteriler bende ortamdan ayrıldım yoksa durmuyordu hala.
Ne oldu kız hayırdır inşallah valla okadar çok yazı yazilmiski okumadım sen iyimisin

Selam canım Bebek odası bakıyorum herkes farklı bir şey söylüyor bakalim kim kazanacak sen nasilsin napiyosun
Bu arada bende 13+5te erkek olacağını öğrendim bence sende öğrenirsin
Kızıma senin odana kuralım dedim yok dedi neymiş büyümüş odasında kimseyi istemiyormuş ula daha 10 yaşındasın oğlan desen oda aynı banane ağlar şimdi o diyor ama severim oynarım diyor beyfendinin aklında çocuğu tekneye koyup iple cekicem derdinde kesin evde olay çok cikicak odalarında istemiyorlar ama sevmek için kavga çok edicekler

Benim ilk bebeğim olacağı için istiyorum kuzenim anne yanı gönderecek ama odası da olsun istiyorum. Genel olarak herkes yatmayacak acele etme yorumları yapıyor bende biliyorum ama hem büyüyen beşik bakıyorum hem de ilk bebek sonuçta insan heves ediyor

Ahah ne tatlılar ya Evin küçüğü olmak zor şimdiden başlamış zorluklar

En iyisi büyüyen türden bak sonradan da yatar içinde

Ne oldu kız hayırdır inşallah valla okadar çok yazı yazilmiski okumadım sen iyimisin
Geçen bi müşteriyle sorun yaşadım iş yerinde tansiyonum 17 oldu da onu konuştuk canım.
İyiyim Allah'a şükür şimdi sakin sakin oturuyorum yerimde mesaimin bitmesini bekliyorum.
Sen nasılsın
Kız istemem odamda demiş ama sen hasta olunca da etrafı toplamıştı hatırladığım kadarıyla yardım eder o sana kıyamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…