2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
2-2,5 herhalde :) küçükler daha ama beraber büyürler ne güzel
Beraber buyur ler aynen ben kıza doğum yaptım kızım üç aylık ti oğluma hamile olduğumu öğrendim kızım 03/05/2013 doğumlu oğlum ise 16/05/2014 hahahaha şuan ikisi bir kavga bir dövüş abi kardeş şeklinde büyüyor

Beraber buyur ler aynen ben kıza doğum yaptım kızım üç aylık ti oğluma hamile olduğumu öğrendim kızım 03/05/2013 doğumlu oğlum ise 16/05/2014 hahahaha şuan ikisi bir kavga bir dövüş abi kardeş şeklinde büyüyor
😄tabi o süreçte senin sinirlerin kat sayısı da büyüktür.

Doğruya doğru ben yaş arası çok olsun istedim. Psikolojim iki bebek kaldırmazdı. Sakin sakin büyüteyim diye araya 7 yaş koydum 😇

😄tabi o süreçte senin sinirlerin kat sayısı da büyüktür.

Doğruya doğru ben yaş arası çok olsun istedim. Psikolojim iki bebek kaldırmazdı. Sakin sakin büyüteyim diye araya 7 yaş koydum 😇
Şuan oğlumla karnimdakinin arasında dokuz yıl var bu nasıl oldu anlamadım bile 🤣🤣🤣 sprail vardı 25/10 da aldırdım aldirirken test te yaptırdım negatifti 🤣🤣 eşim on yılı geçtiği için nikah tazeliyelim dedik 9/11 nikah kiydik yeniden 14/11 de hamile olduğumu ogrendik 🤣🤣🤣gülme kirizine girdik resmen nasıl olur die demekki aldırır aldırmaz gebe kalmışım 🤣🤣🤣 hesabı bir türlü tutturamiyoruz gebeyken spraili aldirmisim meğer doktor bile anlamadı ağrıyı çok çektim aldirdigim hafta çok şükür şuan 14 haftanın içindeyim

Kızlar bu hcg hormonu başka bir hormonu daha tetikliyor. Adını unuttum şu an. O hormon da vücudumuzdaki düz kasların çalışmasıyla ilgili sorun yaratıyor. Mesela bağırsaklarımızdaki düz kasların çalışması yavaşlıyor ve bağırsak hareketlerimiz yavaşlıyor, kabız oluyoruz. Ya da midemiz ve yemek borumuz arasındaki kapakçık düz kastan oluşuyor, onun çalışması düzgün değil, mide özsıvımız yemek borumuzu etkiliyor, mide yanması diyoruz, öğürmeler yaşıyoruz. Ya da diyaframımızdaki düz kaslar sorun yaratıyor, nefes nefese kalıyoruz.
Muhtemelen kalbimizdeki düz kasları da etkiliyor ve çarpıntı, tansiyon sorunu yaratıyor.
Ben bu düz kaslara etki eden hormonun rahmimizdeki kasılmaları engellemek için çalıştığını düşünüyorum. Rahmimizde kasılma çok olursa bebiş tutunmakta zorlanır sonuçta. Sadece şey isterdim bu hormon bi tek rahmimizdeki kasları etkilesin, diğerleriyle zoru ne 😂

2-2,5 herhalde :) küçükler daha ama beraber büyürler ne güzel
Maşallah subhanAllah. Benimkilerin arası 2 yaş 9 ay. Bununla arası 4 yaş 2 ay veya 4 yaş 1 ay olacak doğum hatasına göre değişir. Senşn kaç tane var. Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin .

Kizlar doğumdan sonra bebeğe sarı kıyafet giydiricekmisiniz sarılık olmasın die

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-22-22-11-18-292_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-11-22-22-11-18-292_trendyol.com.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 28
X