2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Beni ilk 2 kontrolden sonra her 4 hafta çağırıyorlar artık 🫣ve beklemek bana da çok zor geliyor ☹️

Evet öyle oluyor kiraz çekirdekleri biogaia ve ben gaz yapabilir denen ne varsa yemedim yeterki o sancıyı çekmesin diye ama kabullenmek lazım biraz gaz olacak hepsinde heleki erkek bebekleri olanlarda
Gaz her bebekte olur bende az gazlarla razıyım ama kolik olup gece gündüz mosmor olurcasına ağlamaları be i korkutan Allahım hiçbirimiz yaşatmasın

İşin garibi bende tansiyon yok hatta genelde düşüktür bile. Hiç yüksek tansiyon problemi yaşamadım. Hep bu aşılar bizi mahfetti ya. Az önce bir mesai arkadaşımızın yanına çıktık. Babası vefat etmişti geçen hafta.Bilinen bir rahatsızlığı yoktu diyor oğlu. 5 günün içinde adam vefat etmiş ya. Kalp krizi blablabla... Asıl sebep aşılar...
Ben aşı olmadım canım olmamda😶 baska bir sey olmasında insanin kafasına takılıyor.

Kızlar e bebekte tulumlar takımlar %30 %40 indirimde. Ben fiyatları beğendim. Buradaki pazarda bile 100 tl bir bebek tulumu.
Ben oldum olası tulum alırım
Tek parça oh mis. Lahana gibi kat kat sevmem. Hem yaz bebesi olacaklar.

Ben normalde zayıf değilim ve 2 günde 3 kilo bile ödem yapabilen biri oldum için fark edilmiyor. Odemdir ödem 😜
Benimde maşallahım var yemeğe baksam kilo alıyorum😂😂
Bu arada bende sizin gibi çok rahatım hiç birsey daha almayı düşünmüyorum 😁

Gaz her bebekte olur bende az gazlarla razıyım ama kolik olup gece gündüz mosmor olurcasına ağlamaları be i korkutan Allahım hiçbirimiz yaşatmasın
Amin ben oğluma bir şey oluyor sanıp kaç kere doktora götürdüm hepsi gazmış ama iyi düşünüp bu bebeğim için kendimi rahatlatmaya çalışıyorum

Sadece dudaklarım değil tüm vücudum öyle kurudu ki kedilerin tüy döktüğü gibi deri döküyorum pul pul oldu her yerim yüzüm yağlı ve aknelidir yüzüm bile kurudu.
vitaminleri düzenli alıyor musunuz ? acaba vücudumuzda eksik bir şey mi var yada acaba bunun sebebi nedir 23 ünde benim doktor kontrolüm sormadım konu ile ilgili.

Ben bugün ilacımı içmedim malesef direk yediğimi kustum, çok fena ya ,ilaç içince çok iştahım açılıyor, ilacı bırakınca direk kusuyorum :KK43:((( hani 14.haftaya kadar düzeliyordu :KK43:(((((((

Kızlar cinsiyet öğrenmeyen bir ben kaldım galiba :KK43:( bana doktora 12+6 da erken dedi, şimdi 14+3 üm, 16+0 da doktor kontrolüne gitmeyi planlıyorum heralde net öğrenirim ?

X