2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
motheric Soho Vegan Deri Anne Bebek Bakım Çantası diye geçen bir çanta var . arkadaşım çok memnundu onu düşünüyorum ben de
Ben bakiyim bi ona
Bugün resmen karnım kocaman oldu kızlar. Yemek yedikten sonra üstelik. 7 aylık desem yeridir herkes inanır. Ve değişik bir ağrım var bugün Allah hayır etsin
Ayyy ayni ben bende kendimi 6 aylik gibi hissediyorum
Bendede oluyor sabahlari ozellikle kasiklarda
Gecmiş olsun benim ilk gebeligim ikizdi saglikli geldiler
İnsallah diyer bebisin seninle kalir senin cift yumurta ikizimi

Kizlar bebislerin isimlerine karar verdiniz mi bizim cinsiyet henüz belli değil fakat erkek ismimiz hazır kıza karar veremiyoruz öneriniz varmı
bizde henüz cinsiyet bilmiyoruz erkek belli değil ama şimdiden diyorum kız olursa ecrin önceden beri çok hoşuma giden bir isim anlamı allahın hediyesi benim çok hoşuma gidiyo hem öneri olsun

Geçmiş olsun. Bende ilk 3 haftalık falanken bir grip oldum ama Ateşten dudaklarım falan çatladı 4 günde falan düzeldim. Birde 11.haftada grip oldum ama 2 gece sırt ağrım çoktu ,koku yeni geldi öyle böyle bir grip değildi. Oksurdukce sağ kasigim da ağrı olmaya başladı.bende çok korktum dedim bu öksürüğe gidiyor herhalde minnak.
Salı kontrolüm vardı meğer çocuk sağ tarafta değilmiş tam ortadaymis o ağrıyan yerin ilgisi yokmuş.parol dışında herşey yasak
Ihlamur da 1 fincan ben riske girmedim karabiberli ballı süt, ve ayva kaunatip içtim sadece.
Yine de tam duzelemedim bu değişik bir grip

Kizlar bebislerin isimlerine karar verdiniz mi bizim cinsiyet henüz belli değil fakat erkek ismimiz hazır kıza karar veremiyoruz öneriniz varmı
Erkek isim neye karar verdiniz.
Bizim erkek olursa eşime bıraktım. Önceleri Osman demiştik ama şimdi vazgeçtim.
Kız olursa , Zehra Nur, Kübra, Meryem düşünüyorum. Am en baskın Zehra Nur
Eşimin iki yeğeni Zehra. Ama ben takılmıyorum böyle şeylere. Onların ismi olsun diye koymuyorum sonuçta.
Aişe Hüma ve Zeynep Rana isminde iki kızım var.

Günaydın, maşaAllah ne güzel. Amin canım inşallah bizimde güzel geçer. Benim için Cuma olması bile mutlu olmam için yeterli.
Yarın okul yok. Ailece güzel bir kahvaltı sonrasında etkinlikler, temizlik çamaşır mutfak alışverişi

12 haftada doktor erkek demisti eşim emrullah cok istiyor bende girkemi begendim bakalim kiz olursada zuleyhan ismini begendik ama kesin degil

Evet bioderma yı ablam da kullanıyor o da gayet iyi geliyordu ama içerik bakmadım araştırmak lazım
Bizim erkek ismini Deniz Eren koyacağız inşallah ama kız da olsa Deniz istiyorduk eşimle yıllardır hayalimizdi

2022 temmuz annesi olacaktım. Bu haftalarda 13-14 haftada cinsiyet tahmini yapmıştı doktorum yalnızca tahmin diyerek tabiki sağlıklı olması önemli ama insan merak ediyor cinsiyeti de. Ben temmuz annesi değil Nisan annesi oldum. Şimdi heyecanlarinizi yazdıklarınızı görünce o günlere gittim. Rabbim uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip etsin. Hepinize kolay, vakti zamanında, sağlıklı doğumlar dilerim. Sağlıkla kucağınıza alın

Tansiyonum yoktur canım.yok canım hamilelikte böyle oldu özellikle bu aralar arada bir nefes darlığı geliyor sanki aldığım nefes bana yetmiyor.Otur yerde bile oluyor.Is yapma durumunda ortaya çıkmıyor.
Canım kan hacmimiz ciddi oranda artıyor muhtemelen ondandır. Bende normalde de arada çarpıntı olurdu. Şimdi daha da sıklaştı. Ama rahatsız etmiyor. Ben de doktora danışacağım kontrolde.Umarım azalır.

2 yıl 9 ay sonra. Eğitimler aldım. Çok emek verdim. Öyle gidip doğum yapmak istiyorum demedim. Doktorlar emek veren hastaları sever. Velhasıl nasip etti Rabbim. 5 yıl gayet iyi bir aralık.
Ahh ahh ben de o yıllara döndüm 2016 ağustos annelerinde yazardım. Ben de ssvd yapacaktım son ana kadar bekledimm. Nişanım geldi ama bebeğin kalp atışları 200 leri vurdugundan doktorum alalım dedi. Kakasını çok yutmuş bizim sıpa. Nasipten ötesi yok... Şimdi de kordonları bağlatayım artık yeter diyorum. O zamanlarki cesaretim yok, destek de zor buluyorsun, maddi manevi... Ne kdr üzücü... İnsta da bir doktor var Yusuf Olgaç, kızlar adam suda doğurtuyor efsane birisi yaa ama İstanbul da işte.

Bizim çocuklar da bu sabah anne kız olursa Elif koyalımm mıııı dediler :) Elifleri çok seviyorlarmış Ağustos doğumlu oğlumun adı Osman Kaan , tam bir eski Türk erkeği her işini kendi yapar yavrum :)

Kizlar akşam balik gibi kayma yaşadım yürüdüğüm yerde karin bolgemde.Hareket mıydı acaba böyle bir şey olması.14. Haftadayim 2. Hamilelik.

Canim senin kontrol ne zaman gittiğinde bir sor beni de bilgilendir misin?.Benim şubat 1 de Randevum.Benimki normalde olmuyordu hamilelikte döneminde ortaya çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…