2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Zıbın pantolon şeklinde takım alayım o zaman
Oda mantıklı benim oğlum 30 Ağustos doğumluydu çok sıcakta doğmadı o yüzden yaz bebeği nasıl olur çok bilmiyorum ama ben uzun kollu çıtçıtlı bady ve ayaklı pijama altı giydirdim hep ayakları hep buz gibi olurdu oğlumun üstüne çorapta giydirirdim

Olabildiğince 0/3 az alın bence 10 gün bile anca giydi oğlum çok küçük oluyor bide benim oğlum yapılıydı çok giyemwdi

Ay canım senin gene az sürmüş benim tam 2 yıl sürdü sadece meme sakinleştiriyordu oğlanı oda sürekli memede günde 2 saat uyuduğumu biliyorum iyi cesaret edip 2 ciyi yaptım diyorum bide buda erkek inş kolik olmaz kız olsaydı rahattım

Oğlun ne zaman doğmuştu?

Eveeet dun ki viral enfeksiyon mevzusu dizanteriye dondu ve kendi doktorumun ilk sordugu soru istanbulda disarda yemek yedin mi ozellikle etli seyler oldu. Anladigim kadariyla dizanteri salgini var ve temiz olmayan etten geciyo. Sokak yemegide yemedim halbuki restorantta yedim ama belli olmuyomus. Dikkat edin arkadaslar su sira disardan biseyler yemeyin

Kızlar cumartesi ikili testim var bilerek 13. Haftaya aldım cinsiyet görürüz belki diyerek çok heyecanlıyım şu iki gün geçmiyor. Hep içimden kız geçiyordu eşim rüya gördü anlamı erkek bebekmis erkek olsada çok sevinirim 3 erkek kardeş büyürler ama içimde hep bı kız evlat merakida var

Alerjik reaksiyonlar ortalama hep aynıdır aslında o yüzden sordum doz olarak çok daha fazlasını almadığım sürece aynı reaksiyonu verir ki seninki ilaç olduğu için doz aşımı yapamazsın en kötü ihtimal aynısı olur ama suda bir etken o sira da mastit olman o reaksiyonun o anlık olabileceğini gösterir anlamıyorum doktorların neden bunları aciklamadigini. Yani hamilelik emzirme biter o zaman hastaneye gidip bir gün bir ilacı içip bekleyebilirsin başka gün diğerini ya da alerji ilacın varsa o da aynı etkiyi gösterir hastaneye gitmene gerek kalmaz evde deneyebilirsin ama tabi sen biraz panik olduğundan hastanede denemek en mantıklısı canım

Bu kadar usurler mu ya sonuçta temmuz çok sıcak
Ben çıtçıtlı badi çorap üstüne de kundak işi görür diyordum.habi derler ya sizden 1 kat kalın giysinler o mantıkla düşünmüştüm. Yazın 2.kat kıyafet çok geliyor. İlk kat zıbın dersek, üstüne de kundak diyordum. O zaman araya birde alt üst 2 li pantolonlu takım da mı giydirsek. Ama onu 3 6 ay alırım hava sirkülasyonu olsun ben sıcağa gelemem o da gelmesin

Tek kat işte dediğim çıtçıtlı zıbın altında ayaklı pijama alt ama benim oğlum 30 Ağustos doğumluydu eylül yani ben ekstra çorapta gitdiriyordum temmuzda onu giydirmeyiz herhalde hoş havalarda değişti bu yıl nasıl olur Allah bilirde

Ama ben uzun kollu gitdiriyordum bu bebişler temmuz olacağı için kısa kollu çıtçıtlı giydiririz

Benim de bu gecem berbat geçti
Resmen gözlerimden uyku akıyor ama nasıl yatacağımı şaşırdım
Aslında emzirme yastığı ile yatmayı denesek belki işe yarar
Ben ilk hamileliğinde aldım hiç memnun kalmadım başkasına verdim sonra normal yattığınız yastığı biraz dolu olsun ama onu alın bacak araniza o çok daha rahat ettiriyor yani bende öyle olmuştu küçük kırlent falan almayın onlar ise yaramaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…