2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yaptım bile canım. Riskli diyince hemen kan verdik 2 hafta sonra cıkıcakmış sonuç

11 haftalik bebeğin cinsiyetini bu kadar yüksek oranla tahmin etmesine şaşırdım baya
Ben de çok şaşırdım, beklemiyordum. Hadi cinsiyete de bakalım dedi ve hiç acabaya düşmedi. İşinde iyi bir doktor olduğunu da biliyorum.
Çok erken söylemiş doktorun bencebekle kıyafetler için yanlışlık oranı çok çıkıyor banada erkek dedi ama bende bekliyorum bana11+5 Ken demişti doktorum.
Tabi alışveriş için bekleyeceğim en azından 2 hafta daha

Ben de çok şaşırdım, beklemiyordum. Hadi cinsiyete de bakalım dedi ve hiç acabaya düşmedi. İşinde iyi bir doktor olduğunu da biliyorum.

Tabi alışveriş için bekleyeceğim en azından 2 hafta daha
Aynen ben beklemedeyim tarama sonucunu bekliyorum gerçi görümcem dünyayı almış bana fazla birşey kalmamış kıyafet gerekli malzemeler konusunda

Bende kullanıyorum ama önlem amaçlı şükür bir risk olduğundan değil Mfk sitesine sormuştum kullanılabilir bir sakıncası yok demişlerdi senin bir risk varken mi kullandin yoksa sende önlem amaçlı mi
Canım başta keseyi net göremeyince tedirgin olup progestan yazmisti. O zamana kdr kullanmamıştım. Sonra progestanla beraber bir tane aldim gunde. Progestan bitti ama ben Mfk Adendo yu içmeye devam ediyorum.

Normalde kizlar nazli cikiyor gostermiyolar
Erkekler hemen kendini belli ediyor
Hiç sorma iki oğlum da öyle yahu bari biri olsa doktor da ikinciye yüzde 85 kız demiş düşün okuyorum da yazdıklarımı...

Kizlar yaa aranizda hamilelikte ishal olan var mi? Nasil gecirdiniz? Bikac bisey denedim ama bana misin demedi su kaybettim baya elim kolum kalkmiyo bildiginiz.
Canım doktorun sorun görmezse probiyotik tozla kurtuldum ben. Bir de kahve limon, bir silme tatlı kaşığı türk kahvesine limon sık macun gibi yap yut su iç üstüne az bişey. Şıp diye keser.

Kızlar 14+3 haftam. perde asayım dedim merdiven yoktu sandelyede esneyerek asarken birden sol kasığıma ağrı girdi şuanda belim ağrıyor eşimde nöbette arayıp telaşlandırmak istemiyorum umarım bir şey olmaz daha önce hamilelik geçirip böyle bir durum yaşayan var mı

Canım doktorun sorun görmezse probiyotik tozla kurtuldum ben. Bir de kahve limon, bir silme tatlı kaşığı türk kahvesine limon sık macun gibi yap yut su iç üstüne az bişey. Şıp diye keser.
Kahvenin yanina yanasamiyorum hala malesef okudum onu ama deneyemedim. Probiyotik tozu sorayim yarin. Boyle giderse serumluk olucam az kaldi.

11+3 falandı yanlış hatırlamıyorsam kız demişti bana kaptırdım kendimi erken olduğunu bile bile tam 10 gün sonra erkek dedi hala adapte olamadım kontrolü bekliyorum bence hemen kaptırma kendini aksini duyunca alıştırmak zor oluyor tecrübeyle sabit

Hayırlı geceler kızlar ,nasılsınız bebişler nasıl?

Yarın devlet hastanesinde randevum. 13.haftadayım . Cinsiyet için bakalım ne diyecek.

Kızlar geçenn hafta p.tesi kanama oldu aniden boşaldı çok korktum.

Gece acile gittik. Muayen sonucu risk yok ama sen gene progestan kullan dedi .
Orda 12+0 göründü. 11 +3 iken

Eğer öyle bakarsam yarın 13+4 olacak yani 14.haftada. Erken döllenme olduğunu biliyorum.

Çok korktuk ama insanın kalbi duracak gibi oluyor.

Banda tam tersi oldu. Erkek dedi. 10 gün sonra kız dedi. Şimdi 4 yaşında elhamdülillah çok şükür.

Şimdi nasılsın ?
Geçti mi ağrın , Kendine dikkat et. Allah korusun. İleri haftalarda daha riskli bir durum.

Hayırlı geceler canım. Doktor sıkıntı yok dediyse stres etme kendini yorma bir süre elinden geldiğince az hareket et
Ultrasonda çıkan gün hesabına çok takılma erken döllenmeylede alakası yok Aslında ben haftalık gittim kontrollerime her hafta gün değişiyordu. Erken döllenme ihtimali de sıfırdı bizim için her muayene ye i bir heyecan insan kalbini duyacak mıyım diye düşünmekten alamıyor kendisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…