2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
benim oğlumdaün sonra emzirmeyi bırakıncaü öncesine göre bedenim bile değişmişti baüya küçüldü şuain tekrar dolgunlaştı göğüsler iştahım yok hiç alttan alttan bulantı geliyo bişey canım istemiyo yemeyince elim ayağım titriyo napıcamı bende şaşırdım
İlk hamileliğimde küçülme olmamıştı oğluma tekrar gebe kalınca emzirmeyi bırakınca bendede küçülme olmuştu bakalım bundada emzirmeyi bırakınca kuculucekmi 🤣

İlk hamileliğimde küçülme olmamıştı oğluma tekrar gebe kalınca emzirmeyi bırakınca bendede küçülme olmuştu bakalım bundada emzirmeyi bırakınca kuculucekmi 🤣
Benimde emzirmeyi bırakınca küçüldü 1 yıl oldu bırakalı 2 yaşına kadar emdi şuanda şişti geri bskalım bunda nasıl olucak

Selamlar, ben bugün ikili teste gittim cinsiyetinin de kız olduğunu söyledi ve %85 doğruluk payı dedi, ama 10+5 e anca randevu bulabildiğim için bu biraz erken ölçüm, 2 hafta sonra test sonuçlarına da ben bakayım o zaman yine ölçüm yaparız dedi. Ben de en başından beri kız hissettiğim için çok fena moda girdim ama girmesem mi ki bilemedim buradaki son cinsiyet yorumlarınızı okuyunca🤭
11 haftalik bebeğin cinsiyetini bu kadar yüksek oranla tahmin etmesine şaşırdım baya

Kizlar yaa aranizda hamilelikte ishal olan var mi? Nasil gecirdiniz? Bikac bisey denedim ama bana misin demedi su kaybettim baya elim kolum kalkmiyo bildiginiz.

Eklentiler

• Snapchat-1926695037.jpg
    Snapchat-1926695037.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 59
Kizlar yaa aranizda hamilelikte ishal olan var mi? Nasil gecirdiniz? Bikac bisey denedim ama bana misin demedi su kaybettim baya elim kolum kalkmiyo bildiginiz.
yağsız hazırlanmış pirinç lapası, haşlanmış patates, yoğurt, elma, havuç, muz, bayat ekmek, denedinmi cnm bunları

Kızlar cumartesi günü kansmsm olmuştu. Sohra 4 gün boyunca koyu renkli leke oldu hep. Bitiyor temizleniyor diye kendimi oyalıyordum. Taki bu akşama kadar.

Şu an aktif kanamam var. Kasıklarım da karnımda ağrım var.

Yarın Doktor randevum var diye de banyoya girdim kendimi köpüklü köpüklü attım dışarı. Önce çok midem bulandı sonra elim ayağım boşaldı kendimi sıkmasam bayılacaktım. Aynada kendimi bir gördüm yüzüm ölü gibi beyazlamış 🥲🥲 muhtemelen tansiyonum düştü ama tansiyon aletini kayınvalideme vermiştim ölçemedim

Kızlar cumartesi günü kansmsm olmuştu. Sohra 4 gün boyunca koyu renkli leke oldu hep. Bitiyor temizleniyor diye kendimi oyalıyordum. Taki bu akşama kadar.

Yarın Doktor randevum var diye de banyoya girdim kendimi köpüklü köpüklü attım dışarı. Önce çok midem bulandı sonra elim ayağım boşaldı kendimi sıkmasam bayılacaktım. Aynada kendimi bir gördüm yüzüm ölü gibi beyazlamış 🥲🥲 muhtemelen tansiyonum düştü ama tansiyon aletini kayınvalideme vermiştim ölçemedim
Geçmiş olsun. Cnm şuan nasılsın iyimisin

Geçmiş olsun
Devam ediyor mu eğer yoğun ise acile git tansiyon da düşmüş ihmal etme kendini

Evet bir tık daha iyiyim hemen ğstüme bir şey giyip yattım yatağa. Daha banyoya falan da giremem 🤦🏻‍♀️ Kaldım köpüklü köpüklü.

Allahım yarın bebeğimin sağlıklı haberini alayım inşallah
Bir acile git gozuk cnm dikkat et kendine tansiyonuna baktir bir ona göre hareket et

Aynen arada sormak lazım ki erken haftalarsa mutlaka bir arkadaşa da erkek dediler meğer kız mı kordonu pipi sanmış yani hepsinde karışma ihtimali yüksek en net 16 da olur bence dediğin gibi sormakta ne sakınca olur ben mesela yarın üniv hast. Gidicem detaylı ultrason için randevu almaya gidince oradakilere de soracam kız mı erkek mi diye
Tedbirli davranmakta fayda var 😁

Çok sıcak mıydı su kanamayı o arttırmış olabilir. Geçen gün ılık suda benim de tansiyonum düştü zor çıktım.
Biraz dinlen kendini iyi hissetmezsen akşamdan görün doktora

X