2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İlk hamileliğimde küçülme olmamıştı oğluma tekrar gebe kalınca emzirmeyi bırakınca bendede küçülme olmuştu bakalım bundada emzirmeyi bırakınca kuculucekmi

İlk hamileliğimde küçülme olmamıştı oğluma tekrar gebe kalınca emzirmeyi bırakınca bendede küçülme olmuştu bakalım bundada emzirmeyi bırakınca kuculucekmi
Benimde emzirmeyi bırakınca küçüldü 1 yıl oldu bırakalı 2 yaşına kadar emdi şuanda şişti geri bskalım bunda nasıl olucak

11 haftalik bebeğin cinsiyetini bu kadar yüksek oranla tahmin etmesine şaşırdım baya

Kizlar yaa aranizda hamilelikte ishal olan var mi? Nasil gecirdiniz? Bikac bisey denedim ama bana misin demedi su kaybettim baya elim kolum kalkmiyo bildiginiz.

Kizlar yaa aranizda hamilelikte ishal olan var mi? Nasil gecirdiniz? Bikac bisey denedim ama bana misin demedi su kaybettim baya elim kolum kalkmiyo bildiginiz.
yağsız hazırlanmış pirinç lapası, haşlanmış patates, yoğurt, elma, havuç, muz, bayat ekmek, denedinmi cnm bunları

Kızlar cumartesi günü kansmsm olmuştu. Sohra 4 gün boyunca koyu renkli leke oldu hep. Bitiyor temizleniyor diye kendimi oyalıyordum. Taki bu akşama kadar.

Şu an aktif kanamam var. Kasıklarım da karnımda ağrım var.

Yarın Doktor randevum var diye de banyoya girdim kendimi köpüklü köpüklü attım dışarı. Önce çok midem bulandı sonra elim ayağım boşaldı kendimi sıkmasam bayılacaktım. Aynada kendimi bir gördüm yüzüm ölü gibi beyazlamış muhtemelen tansiyonum düştü ama tansiyon aletini kayınvalideme vermiştim ölçemedim

Geçmiş olsun. Cnm şuan nasılsın iyimisin

Geçmiş olsun
Devam ediyor mu eğer yoğun ise acile git tansiyon da düşmüş ihmal etme kendini

Evet bir tık daha iyiyim hemen ğstüme bir şey giyip yattım yatağa. Daha banyoya falan da giremem Kaldım köpüklü köpüklü.

Allahım yarın bebeğimin sağlıklı haberini alayım inşallah
Bir acile git gozuk cnm dikkat et kendine tansiyonuna baktir bir ona göre hareket et

Tedbirli davranmakta fayda var

Çok sıcak mıydı su kanamayı o arttırmış olabilir. Geçen gün ılık suda benim de tansiyonum düştü zor çıktım.
Biraz dinlen kendini iyi hissetmezsen akşamdan görün doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…