2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Söylüyor cnm devlette cinsiyeti ben devlete gidiyorum 😍😍😍sende az da olsa tahmin yapar doktor
Doktora çok güvenmiyorum. Geçen gidişimde de yunurtalikalrin büyük olmasına takılmış
Peki kalp atışı var mı bebek duruyor mu dediğimde sana bebeğimle ilgili bilgi vericem zaten bu ayrı önemli bir hastalık deyip terslemisti. Kalp sesi bile dinletmedii

Bende senin gibiyim evde yemek var ama yemek istemiyorum gidip alıp geliyorum 🤣 devamlı yemek.istiyorum yemek ten iki saat geçiyor mesela yine acikiyorum yine yiyorum genelde hep tuzlu yiyorum ne tatlı ne de ekşi yemek.istemiyorum geceleri kalkıp domates ekmek yiyorum resmen tuzlu olsunda gerisi önemli değil 🤣🤣🤣
Evet ben de tuzlu delisiyin domates peynir ekmekten kendime sandviç yapıyorum en sevdiğim şey o😂tatlı normalde çok severdim şimdi asla aklıma gelmiyo ekşi de istemiyorum başlarda çok turşu yerdim tiksindim şimdi sadece tuzlu istiyorum inşallah çok kilo almam ama ya çok yiyorum normalden

Evet ben de tuzlu delisiyin domates peynir ekmekten kendime sandviç yapıyorum en sevdiğim şey o😂tatlı normalde çok severdim şimdi asla aklıma gelmiyo ekşi de istemiyorum başlarda çok turşu yerdim tiksindim şimdi sadece tuzlu istiyorum inşallah çok kilo almam ama ya çok yiyorum normalden
Kızlar bana da yemekler hep tuzsuz geliyor sürekli tuz atmak istiyorum ama ödem e ďikkat edin. Bu gidişle çok şişecez 😁

Kızlar bana da yemekler hep tuzsuz geliyor sürekli tuz atmak istiyorum ama ödem e ďikkat edin. Bu gidişle çok şişecez 😁
Normalde iştahlı biri değilimdir ben ya hayatımda ilk defa böyle bir iştah böyle bir tuz isteği var 😂normalde tuz da aramam pek yemeklerde ama şimdi boca ediyorum 😂 doktorum da sürekli tuzu azaltacağız biliyosun dimi diyo tamamen tuzsuz yedirecek bana diye çok korkuyorum

Doktora çok güvenmiyorum. Geçen gidişimde de yunurtalikalrin büyük olmasına takılmış
Peki kalp atışı var mı bebek duruyor mu dediğimde sana bebeğimle ilgili bilgi vericem zaten bu ayrı önemli bir hastalık deyip terslemisti. Kalp sesi bile dinletmedii
Halla halla desene doktor cinsi denk gelmiş sana

Hiç öyle düşünme çok az kaldı bulantıların tamamen geçmesine ben de henüz her şeyi yiyemiyoruz. Bulantılarım tam geçmedi aslında ne yiyeceğimizi bilememek biraz da ondan. Eğer çok fazla kusuyorsan bir hastaneye git serum taksınlar. Geçen hafta perşembe ben öyleydim. Yediğimi çıkardım en son akşam yemeğini de çıkarınca acile gittik bi serumla kendime geldim o günden beri de bir daha öyle olmadım çok şükür
İnş bir an önce geçer. Olmadı dediğiniz yapayım.

X