2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hadi ya öyle oksurdukce hissettirecek seviyeye gelmişler mi 🙂
Evet evet 😂 ben 12. Hafta da kontrole gittiğim de doktor bebişin hareketlerini de görmek için öksürmemi söyledi tabi bizim ki keyfine baya düşkündü ayak ayak üstüne atmış eller başın yanında yatıyor sırt üstü 🤣 öksürünce hafif bi kımıldandı sonra doktor dedi bi sağa sola dön hareketlensin öyle yaptık hareketlendi

Benim anlamadığım doktor bana hala ilaç vermedi 13 haftalık oldum ikili taramada test sonucun çıkınca gel öyle ilaç veriyim dedi hala foliday kullanıyorum onuda 6+5 günlukken vermisti ayın 18 zinde bir dahaki randevum
Magnorm kullaniyorum bende sadece bde elenatal vitamin işte ama magnormu zarzor iciyorum suda eriyenden sekerli mdemı bulandiriyor

Ben kendimi gün içinde de sırt üstü yatarken buluyorum inşallah sıkıntılı değildir. Bir doktorun gönderisinde görmüştüm bir daha bulamadım kaç aydan sonra sakıncalı dediğini de bir türlü hatırlayamıyorum.
Canim ben sonradan arastirdim 6. aydan sonra sakincaliymis, yine de kendimizi simdiden alistirsak iyi olur

Ben de hep sol tarafa yatıyordum. Kemiklerim batıyodu artık. Bıraktım valla gece karnımın üstğne yattığımı bilr farkediyorum. Bn de bir videoda denk geldim son ay sola yatın diyordu. Özellikle ilk 3 ayda istediğiniz gbi yatabilirsiniz diyordu. Ben de saldım sonra.
Sağ sol sırt üstü her türlü yatma şekline girdim 3 ayda 😅 kuyruk şokumu ve belim şimdiden pert hareket edince hareketi kaldırmıyor belim yatınca yatmaktan ağrıyor 🥴 kalan 6 ayın sonu nasıl gelecek bilmiyorum 🥲

Herkesin karni agrir benim asiri kalca agrim var kizlar benzer sey yasayan var mi? Belimde agriyoda kalcam ozellikle oturup kalkarken kesiliyo resmen 🤷🏻
yaşadım ve şuanda yaşıyorum o ağrıdan ayağa kalkarken çok zorluyo yürürken çok zorluyo ve git gide şiddetleniyo resmen öncekinde hele iyice hamilelik ilerleyince ağrıyla uyanıyodum bundada var yine aynı ağrı

Sağ kalçam benim de aynen. Eğilip kalkamıyorum.
yaşadım ve şuanda yaşıyorum o ağrıdan ayağa kalkarken çok zorluyo yürürken çok zorluyo ve git gide şiddetleniyo resmen öncekinde hele iyice hamilelik ilerleyince ağrıyla uyanıyodum bundada var yine aynı ağrı
Niye peki ya hic sordunuz mu doktorunuza? Kg desem normal sinirdayim. Yatma sekli oturma sekli falan mi acaba duzgun oturmuyorum bazen. Hormonlarsa eger ne bicim hormonmus beni benden aldi arkadas

Öyle tabii dua etmekten başka çarem yok her şey Allah'ın elinde ben evleneli 4 sene olmuştu 4 sene sonra bana bu mucizeyi verdi sağlıklı bir şekilde kucağıma aldırmakta yine Allah'ın elinde
Gecmiş olsun canim insallah bugun guzel haberler verirsin doktordan gelince.

X