2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar bez soran arkadaşlar olmuş ben becerebilirsem tuvalet iletişimi düşünüyorum. Hem çok daha sağlıklı hem de ekonomik aynı zamanda doğa için de faydalı bir yöntem. Bebeklerde pişik kolik durumları yaşamıyorsunuz. Gece uykuları daha verimli hale geliyor hem bebek hem anne için tabi ben faydalarının bunlarla kısıtlı olduğunu düşünmüyorum.Tabi uygulamak kolay değil. YouTube de videolar var ilgisini çekenler oradan göz atabilir. Doğumdan sonraki ilk günler için sleepy alıp sonrası için de birkaç tane yıkanabilir bez almayı düşünüyorum. Umarım uygulayabilirim. 🥴☺️

Kizlar aranizda fetal dna nifty testleri yaptıran var mi. Varsa sonuçlariniz nasil cikti. Bende bugün verdim kan dogrumu yaptim yanlismi bilmiyorum icim icimi yedi🤦🏼‍♀️ ikili testte orta riskli ciktim. Bakalim sonuc ne olacak🤦🏼‍♀️

Merhabalarr 10+3 olduk ilk haftalarda yorgunluk ve uyku halim çok fazlaydıı 8. Ve 9. Haftalarda geçmişti ama bu hafta tekrar basladı tavuk gibi 8 de uyuklamaya baslıyorum. Mide bulantım tam gaz devam artık cebimde poşetle gezmeye baslayınca doktorumdan ilaç istedim premesis plus tamamen bitkisel zencefil ve d vitamini içeren takviyeli bir ilaç o biraz rahatlattı gibi

20230106_121744.jpg

Nerdeyse 140 tansiyonum bugun cok basim agriyor acaba diş yuzundenmi

Kizlar aranizda fetal dna nifty testleri yaptıran var mi. Varsa sonuçlariniz nasil cikti. Bende bugün verdim kan dogrumu yaptim yanlismi bilmiyorum icim icimi yedi🤦🏼‍♀️ ikili testte orta riskli ciktim. Bakalim sonuc ne olacak🤦🏼‍♀️
Yaşa göre risk çıkıyor. Eğer ultrasonda doktor ense kalınlığı vs güzel dediyse kan sonucu çok önemli değiş . Ben ikili test bilerek yaptırmadım çünkü zaten risk yüksek cıkacak

Diş ağrısı kabir azabı derler Allah şifa versin biran önce
Çok çok geçmiş olsun arkadaşım 🌸 Baş ağrısı da diş ağrısı da çok zor. En kısa zamanda ferahla inşallah. Allah yardımcın olsun 🤲🏻
çok geçmiş olsun inşallah biran önce geçer
En kısa zamanda normale döner bidaha yaşanmaz insallah
insallah gecer saolun kizlar🤗

Cinsiyetsiz al, ben 13 haftalık özelde hem de renkli ultrason da kız dedi 95 ihtimal gittim pembe pembe aldım birşeyler 16. Hafta devlette biliyor musun dedi evet kız dedim nasıl kız pipisi var bunun yaptı ekranı bana çevirdi ben bir şok ki normalde asla göstermezler devlette sanki benim çocuğum değil gibi oldum sonra aldıklarımı geri vermeye gittim çok zordu.
Ay çok şaşırdım bu kadar nasi yanıldılar ya😳😊bi de özelde.yuzde 95 demiş. Demekki 16ya kadar net bakmamak lazım.

X