2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Geçen gün eşim arabaya bindi bu ne ya iyy ne kokuyosun felan diye öğürdüm yazık çok bozuldu terlemisimdir hemen yikanirim dedi. 😂😂😂 Ama yani napiyim burnum aşırı hassas herşeyi alıyorum
Aynı olayı bende yaşadım.Sen çıkma ben arabayı ısıtır kapının önüne getiririm dedi.Bir bindim kaloriferi köküne kadar açmış sanıyorum motoru ısıtacak sadece.Iğıl ığıl bi koku dedim bu ne nefes alamıyorum ben.Camı açtım buz gibi gittik 🤣 anlatırken yine burnuma geldi sanki 🤢

Bende hiç kıyafet yok uzun yıllar geçince bide baktım olmuyor heralde olmayacak diye ihtiyaç sahiplerine dagitmistim hep. Şimdi baştan herşeyi toplamam lazım.
bana oğlumda hediye kız kıyafeti bile gelmişti erkek tulumu kız tulumu uniseks eldiven kız kundağı oğlumdan kalan kundaklar fazla gelen hiç açmadığım battanyeler baya bişey var bende bikaç ay geçsin kullanıcaklarımı çıkartırım 7 aydan falan sonra hep yıkar ütülerim masrafsız geliyo benim miniş 😅

Aynı olayı bende yaşadım.Sen çıkma ben arabayı ısıtır kapının önüne getiririm dedi.Bir bindim kaloriferi köküne kadar açmış sanıyorum motoru ısıtacak sadece.Iğıl ığıl bi koku dedim bu ne nefes alamıyorum ben.Camı açtım buz gibi gittik 🤣 anlatırken yine burnuma geldi sanki 🤢
Yaa kaloriferin sıcağına hiç dayanamıyorum araba serin olunca daha az midem tutuyor.

bana oğlumda hediye kız kıyafeti bile gelmişti erkek tulumu kız tulumu uniseks eldiven kız kundağı oğlumdan kalan kundaklar fazla gelen hiç açmadığım battanyeler baya bişey var bende bikaç ay geçsin kullanıcaklarımı çıkartırım 7 aydan falan sonra hep yıkar ütülerim masrafsız geliyo benim miniş 😅
Bebek arabasi puseti battaniyeleri vs vs hiçbir şey yok.Biterk besigimiz var onuda park beşik almıştık bazanin altında bekliyor 😊

Haberim yoktu baktım şimdi üreten firmanın aşıları toplanmış. Firmanın belgeri iptal olmuş şuanda vurmuyorlarmis zaten yani şu olcak iş değil gerçekten. Yeni doğan tetenozu Allah esirgesin çok zor bir durum şuanda gebelerin vurulamamasi üreten şirketin düzgün uretmemesi cidden saka gibi bir ülkede yaşıyoruz. İyice araştır tabiki temkinli olmakta fayda var
İşte ondan bi güvensizlik oluşuyor. Zaten bu tür şeylere karşı sınırlı biriyim bir de böyle olunca gönül rahatlığıyla aşı yaptırmak gelmiyor içimde iyi araştırma gerekiyor

Bebek arabasi puseti battaniyeleri vs vs hiçbir şey yok.Biterk besigimiz var onuda park beşik almıştık bazanin altında bekliyor 😊
benim oğlumun karyola beşiği var ilk başta demir beşikte yatırmıştım çok rahat olmuştu apartman olmadığı için sıkıntı olmuyo ama bu sefer o demir beşiğin ahşap modelinden gördüm çook beğendim ondan aldırıcam bide kızlar hepinize önerim küçük kıyafet çok almayın oğluma aldıklarımın çoğunu giydiremeden büyüdü çok çabuk büyüyolar daha büyük alın kıyafetleri küçük az alın ben bu sefer belki küçük hiç almam bikaç parça alırım alırsam

Çünki parayla alıcağım ız özel aşıya yönlendirdi sağlık ocağı sağ olsun bedava değil artık oda tetenoz diye geçiyormuş tetenoz denk bir iğne dedi bende kalsın sağol dedim Dr ondan bile kar amacı güden devletimiz var anlayacağın
Ne denir ki. Herşeyin ucu para.

Bende hem özele hem de devlete gidiyorum bir sorun olsa devletteki doktorda bilsin ne olur ne olmaz ve cesaret edersem devlette doğum yapicam cesaretten kastım normal doğum olunca yanına kimseyi almıyorlar. Tabi ben ilk dogumumdafa ozeldeydim eşimi almadılar sonra ara ara gir çık yaptı oda ayrı bir durum. Bakalım hayırlısı neyse o olsun gece burnumda bir koku vardı sanki inanın hala o kokular bulantılar geçmedi bende uykumdan uyaniyorm sürekli bulantidan ben bgn 14+6 yım blmyrm ne zmn bitecek anlamadm. Evde yemek yapamyrm kesinlikle yapincada yiyemyrm dün dışardan aldk bgn tuvalletten cikamyrm dışardan da bağırsağın bozdu sanırım :/// bgn bir aydan sonra gorucem bebeğimi dua edin güzel haberlwr alayım benfe hep korku oluyor
Güzel haberlerle gel inşallah 🌸 Cinsiyetini öğrenmiş miydin daha önce

İşte ondan bi güvensizlik oluşuyor. Zaten bu tür şeylere karşı sınırlı biriyim bir de böyle olunca gönül rahatlığıyla aşı yaptırmak gelmiyor içimde iyi araştırma gerekiyor
Haklısın canım evet ama bundan önce ki firma kimmiş onun aşısını bulmak gerek. kaç yıllardır taa annem gilin çocukluğu bizim çocukluğumuz çocuklarımız herkes oldu hocbi sıkıntı yaşanmadı. Araştır gönlün rahat etsin

Bende hiç kıyafet yok uzun yıllar geçince bide baktım olmuyor heralde olmayacak diye ihtiyaç sahiplerine dagitmistim hep. Şimdi baştan herşeyi toplamam lazım.
Ben iki gün önce e bebekte indirim görünce dayanamadım girdim 🤣 bizim bebeler yaz bebesi şuan da da yazlık şeylerde çok güzel indirim vardı zıbın fln da öyle bir kaç birşey aldım hem kız hem erkek bebek giyecek renklerde. Bir bakın oraya

Ben iki gün önce e bebekte indirim görünce dayanamadım girdim 🤣 bizim bebeler yaz bebesi şuan da da yazlık şeylerde çok güzel indirim vardı zıbın fln da öyle bir kaç birşey aldım hem kız hem erkek bebek giyecek renklerde. Bir bakın oraya
Bilerek girmiyorum girersem kendimi kaptiririm biliyorum 😁 bu cumartesi 12. Haftaya gireceğim bir kaç hafta daha sabredip cinsiyetine göre çıkmak istiyorum

Kızlar lcw ve ebebek mağazalarında indirim var ya gittim baktım insanın içi gidiyor. Cinsiyet belli olsa da doktor bana 20 haftadan önce kesin demem dedi. Daha da çok var. O zamana zam gelecek 😓 şeytan diyor al 😂
Cinsiyetsiz al, ben 13 haftalık özelde hem de renkli ultrason da kız dedi 95 ihtimal gittim pembe pembe aldım birşeyler 16. Hafta devlette biliyor musun dedi evet kız dedim nasıl kız pipisi var bunun yaptı ekranı bana çevirdi ben bir şok ki normalde asla göstermezler devlette sanki benim çocuğum değil gibi oldum sonra aldıklarımı geri vermeye gittim çok zordu.

Canım hala ara sıra bulantım oluyor su içmekte hala baya zorlanıyorum ocak 18. de randevum var 4 lü tarama için. Senin nasıl gidiyor :)
Benimde kusmalarim durdu ama diş agrilarim basladi bugun dişciye gidecem bakalim insallah gecer
Oğlumun gebeliğinden beri var altı yıldır.
sende kalici olmuş galiba gecmis olsun
benimde bugun tansiyonum yuksek cikiyor biraz

Bende yemek yapamıyorum çıkarmaktan çok öğürmek beni yoruyor.Komşular duymuştur hep havalandırmadan sesimi.Kokular bayağı azaldı.Ben normalde de çok kokuya duyarlı biriydim ve asla duyduğum kokuyu unutmam.Eşimin kokusu beni çok rahatsız etti.Evimin tuvaletinin koktuğunu iddia ettim sürekli tuvalete giremiyordum.Gelen herkes deterjan kokuyor diyordu bide.Basıyordum yumuşatıcıyı çünkü.Eşimin kokusu değişmeyecek diye çok korktum adam sürekli yıkanan bi adam bide biz yeni evliyiz temas bağımlısıdır aynı zamanda ben onun kadar değilimdir normaldede.O yaklaştıkça öğürdüm suratına suratına.Gece aramıza yorgan koydum,yastık koydum farkettirmekte istemedim.Hep kalacak o koku diye çok korktum valla evliliğim etkilenirdi.
Bende sizin gibi kokulara duyarliyim. Ve kokuları unutamyrm kolay kolay oğlum hastaydı kaç gündür ağzı burnu akıyor sümük inanın gelip öpüyor beni öyle kokusunu alyrm ki o enfeksiyon kokusu. Anlatamam. Ama evlat işte. :)

X