2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ben ikili test için randevu aldım, verilen randevu kagıdı arkasında yanınızda havlu getirmeyi unutmayın yazıyor
Benim önceki gebeliğimde böyle birşey hatırlamıyorum, havlu ile ne yapılıyor acaba 🤔
Hiç duymadım bende öyle bir şey ilginç gerçekten. Ultrason kontrolü ve kan alma havlu neden acaba

Kızlar bebeğimizin cinsiyetni öğrendik sağlıklı bir oğlumuz olacak inşallah 🙏 ikili testim gayet iyi çıkmış ama fetal dna yaptırmak istersen yaptır sana bırakıyorum eğer yaptırmazsan 1 ay sonra üçlü teste bekliyorum dedi doktorum. Tetanoz aşısınıda sordum aşılar toplatıldı o yüzden aşı olmayacaksın dedi sizede bilgi vermiş olayım
Sağlıkla gelsin oğluşun annesi 🧡🧿

Bende bilmiyorum canım hamilelik sırasında rahimim de virüs mikrop oluşmuş.parcalar aldı mantar ve enfeksiyon herhangi bir şey çıkmadı.Hpv 16 pozitif çıkmış.Internette baktım tövbe anlayamadım bir şey kafam karıştı.Kis mi miyom mu demedi.Ancak hpv16 pozitifmis mikrobun adı başka bir şey demiyor internette bakıyorsun miyom,kist kanser hersey çıkıyor.Hamile olmasan rahminden temizleyeceğiz bu virüsü diyor baktı takip ediliyor şuan 3 ay sonra bakicak işte rahimde hpv 16 pozitif çoğalıyor mu azalıyor mu diye.Yurtdisinda olduğum için anlayamadık kist mi miyom mu oda demiyor bir şey.baska Türk doktoruna gidicem Almanya ülkesine gitmeyi falan ama hamileligim riskli gidemiyorum da😐Nereden tutsam elimden kalıyor.
Canım dr sonuçta ve orada böyle yanlış teşhis vs daha sıkıntılı şeyler yani bakmışlardır doğru mu değil mi sen ihmal etme takip edilmen gerekiyor demek ki hpv bir virüs genital bölge ağız ve boğazı tutabiliyormuş genital siğil yapabiliyormuş. Çoğu insanda varmış ama belirti göstermiyormuş.
Her virüs gibi çoğalması iyi birşey değil o yüzden sana takip lazım demiş. Bence ihmal etme. Dr' una güven.

Kız ben de diyorum bu tubii nerde 😊 çok geçmiş olsun doktor bunun için ilaç veriyor mu yoksa senin mi dikkat etmen lazım
❤️ düşünmeniz mutlu etti beni teşekkür ederim. ❤️evet ilaç olarak insülin iğne başlandı. Diyet vw egzersiz ile benimde dikkat etmem gerekiyor bebeği korumak için

Kızlar ben geldim doktordan miniğimizi gördüm çok güzel bir hissti çok duygusallaştım
Doktor cinsiyeti söylemedi maalesef birdahaki sefere belki söyler dedi
Bu da bizim miniğimiz teyzeleri 🧿❤️
Cinsiyet tahmini beklerim 😍
Cokk sukur gozun aydin kuzumm😍 cok daha guzel hisler seni bekliyor insallah rabbim en guzeliyle yasatsin❤️

Canım dr sonuçta ve orada böyle yanlış teşhis vs daha sıkıntılı şeyler yani bakmışlardır doğru mu değil mi sen ihmal etme takip edilmen gerekiyor demek ki hpv bir virüs genital bölge ağız ve boğazı tutabiliyormuş genital siğil yapabiliyormuş. Çoğu insanda varmış ama belirti göstermiyormuş.
Her virüs gibi çoğalması iyi birşey değil o yüzden sana takip lazım demiş. Bence ihmal etme. Dr' una güven.
Doktor bana da öyle söyledi.Bu hpv16 kötü bir şey mi dediğimde normalde herkeste olabilecek bir şeymiş kiminde bağışıklık sisteminden dolayı atiyormus disari kendini. işte kiminde de kansere cevirebiliyormus ileriki zamanda.genellikle cinsel yolla bulaşiyormus.Suanlik alttan muayene oldum doktor 3 ay süre verdi.Doktor diyor geçebilir ya da cogalabilir ya da sabit kalabilir ileriki zamanda bakicak nasıl ilerlediğini.Ne olacak bilmiyorum.Allahtan ki hamielelikten önce falan olmamış .Yeni olmuş.

Kizlar 11+5 ikili test icin uygun bir tarih mi erken mi?? ilk 6+2ken gittim ve cok uzun arasi oldu. surekli korkuyorum bebegim.iyi mi bisi oldu mu diye :KK43:

Kizlar 11+5 ikili test icin uygun bir tarih mi erken mi?? ilk 6+2ken gittim ve cok uzun arasi oldu. surekli korkuyorum bebegim.iyi mi bisi oldu mu diye :KK43:
Bende 11+5 besken ikili teste girdim merak etme Allah'ın izniyle birşey olmamıştır bebeğine 😍😍 6+5 Ken gitmiştim bende

Evet ben de 11+4 te gideceğim gibi görünüyor , cumartesi günü kan alma olmaz derse bilemem de bir arayıp ona göre randevu alicam , eğer olur derlerse 21 Ocak a inşallah ❣️
Bende 11+5 besken ikili teste girdim merak etme Allah'ın izniyle birşey olmamıştır bebeğine 😍😍 6+5 Ken gitmiştim bende

X