2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kim götürecekse hemen söylesen ben ilaçlarımı alamıyorum diye. Arkadasta yazmış ikili test yaptırmak istiyorsan son zamanların olabilir
keşke elimde olsada hemen gidebilsem ama işte eşinde yanında olminca kimsenin umrunda olmuyo zaten en iyi kendileri biliyo kaç kerede dile getirdim ilaçlara çoktan başlamam gerekti diye eşimde allah büyük bişey olmaz inşallah diyo sürekli tartışıyorum bu konuda ama yinede elimden bişey gelmiyo

Kız bunu da sana yazmadım ay bende mi bir tuhaflık var aklımla oynamayın kııızzzzz
Kiz isimler benziyor birimiz elzem birimiz Eymen

Canim senin tek gitme imkanın yok mu taksi felanla.Kocan olmazsa kimseden fayda yok Adama.Insanlar artık duyarsız ve empati yeteneğini kaybetmiş resmen

Canim senin tek gitme imkanın yok mu taksi felanla.Kocan olmazsa kimseden fayda yok Adama.Insanlar artık duyarsız ve empati yeteneğini kaybetmiş resmen
daha doğrusu eski kafalı oldukları için bu kontrollerin önemini kavramak istemiyolar olmazsa haftaya eşim mecbur gelicek çünkü korkuyorumartık biran önce ilaçlara başlamam gerek doktor kontrolünde mecbur haftaya bugün falan gitmem gerek çocuğu için mecbur gelicek zaten sürekli tartışıyoruz artık en sonunda madem öyle çocuğa bişey olursa sizi sorumlu tutarım dedim eşime

Kuzum Allah korusun da olmasın birşey, çünkü olduktan sonra kime bulursan bul sebebini, senin canın kadar yanmaz kimsenin canı... Yık ortalığı, gitmekte diret bence, ay çok sinirlendim şu an. Hangi şehirdesin sen cnm ??

götürmeyelim demiyolarki şu zaman bu zaman erteliyolar başkasın karşı ne diyebilirimki eşimin götürmesi gerek sonuçta ikimizin çocuğu mecburen gelmek zorunda artık çünkü ben en başında dedim başka yerde başlama işe burda başla diye maraşın ilçesinin bi köyündeyiz en geç önümüzdeki çarşamba gelicek izin alıcak mecbur perşembede götürücek

Allah her zorlukla beraber bir kolaylık verir kuzum, gönlünü ferah tut. İnşirah suresi oku sık sık.... Rabbim yüreğine genişlik versin...
geneki çok fazla mide bulantısı yaşayıp kusmam olmuyo yoksa daha zorlanırdım psikolojik olarak zaten çok yıpranmış durumdayım

Allah her zorlukla beraber bir kolaylık verir kuzum, gönlünü ferah tut. İnşirah suresi oku sık sık.... Rabbim yüreğine genişlik versin...
amin canım çok teşekkürler bazen gerçekten içim daralıyo ağlama geliyo canım sıkılıyo ama diyorum sen güçlüsün bebeğinde güçlü babası gelince herşey daha kolay olucak allah hepimize kolaylık versin

Ben şeker hastalığımdan dolayı biraz zor bir dönem geçiriyorum fazla giremedim. Şekerim aniden düşüyor aniden yükseliyor düzene girsin diye uğraşıyoruz
gecmiş olsun hic sesin cikmiyor merak ettim
gebeliktemi şekerin oluyor yoksa gebelikten once de varmiydi

erken degil mi detayli icin
bende de igne gibi batma oluyor arada
Doktorum 12 ile 14 arasi yaptirabilecegimi söyledi.yilbasindan dolayı tatil geldi 12,13 haftaya denk geldi 13.haftadayim şuan.14. Haftada detaylıca girecem.Once sağlık haberini alırım inşallah sonrada cinsiyetinide öğrenirim herhalde.13.hafta pek iyi gelmedi bana anlamadım gitti.Agrim sızım var bebek için endişe ediyorum en çok.

O başka biseudir detaylı ultrason 20_24 haftaları canim

Benim bildigim kadariyla 20 24 haftadaa detayli ultrasyon yapilir
benimde 13 hafta suan bende bebekten endise ediyorum doktorumada degisturmek istemiyorum acikcasi randevumu beklecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…