2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
canım bende senle aynı durumdayım şimdiye kadar kanamam olmadı ama oğlumdada aynı süreçten geçtim senin gibi sabah yoğun kanamayla uyanmıştım 1 hafta ara vermişti coraspin e doktor ne diyosa o şekilde devam et canım ben heralde bitti bu kadar kanamaya kesin kaybederim diyodum yataktan kalktım bacağımdan sızıp yere baya kan akmıştı çok korkmuştum şimdi önümüzdeki ay 3 yaşicak hiç korkma stres yapma doktorun yönlendirmesine göre hareket et inşallah bişey olmaz

Amin canım insallah ve aynen bende öyleyim şimdiden için gidiyor hele bir alışverişine cikayim aman amann ve az kalmış seninde gidince öğrenirsin inşallah gönlünde ne varsa o olsun sagliklada gelsinler

Benm vardı biraz göbek kilom bu defa büyüyünce göbek ortaya çıktı sağlık olsun iyi olsunda göbeğim olsun

Benim de devletti aşılama da çok birşey demiyorlar.rutin hayata devam denmişti. Umarım küçülür Kisler

Kız zaten onlar kocadan yüz buluyorlar böyle her istedikleri oluyor.Maşa varken elini yakmiyorlar.Evin içindeki kocayla uğraşıp duruyorsun.
Allah sana sabır versin canım ama sonunda sen mutlu oluyorsun onlar sürünüyor şu evin içine karışmasalar hayat daha güzel ve huzurlu olacak ama

Kız zaten onlar kocadan yüz buluyorlar böyle her istedikleri oluyor.Maşa varken elini yakmiyorlar.Evin içindeki kocayla uğraşıp duruyorsun.
En kötüsü de o valla Allah sabır versin sana onlar yapsa eşin bilse dersin ki benim yanımda bir şey denemede ailesi sonuçta ama onlardan gaz alıp sana gelmesi en kötüsü

Tam yerinde demişsiniz.Kqrşiya konuşulacak cevap kalmamış.insallah bunda böyle olmaz.Öyle umut ediyorum.

Allah sana sabır versin canım ama sonunda sen mutlu oluyorsun onlar sürünüyor şu evin içine karışmasalar hayat daha güzel ve huzurlu olacak ama
8 senedir evliyim daha yakamdan düşmediler.Benim eltimde yok şansa biraz enerjilerini onada harcarlardi. Tek oğlan eşim .Elti kötü demeyin bir yandan da işe yarıyor kizlar .

Bir şey olmaz insqllah canım doktor kontrol eder ona göre yönlendirir.Benimde rahimden dolayı ameliyat olmam gerekiyor ama doktor şuan kontrol edebiliyor.Bebekten dolayı yapamıyor.Doguma kadar takip edilecek.Nasil ilerleyisine bakacaklar.Rabbjm şifa verir inşallah.

Canim hemende en kotuyu dusunme cok kişi var kistlerle dogum yapan ama seninde takip etmen gerekiyor insallah buyumez kistin

Ben normalde çok tatlı düşkünü olmasam da severek yerdim hamileliğin başından beri tatlıdan tiksinti geldi nerede tuzlu, ekşi saldırıyorum. Arkadaşlarıma dedim eğer cinsiyet kız çıkarsa şu “Ye ekşiyi doğur ayşeyi” doğrudur Ve gerçekten cinsiyet kız :) Geçen gün iki demet kuzu kulağını bitirmişim farketmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…