2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Tam yerinde demişsiniz.Kqrşiya konuşulacak cevap kalmamış.insallah bunda böyle olmaz.Öyle umut ediyorum.
evet çok şükür kurtuldum öyle. Inşallah seninde sıkıntı olmaz en güzel şeylerin içine etmeden hayatımızı sürdürmemiş izin verseler keşke şimdiden bunları düşünüp gerilmek ne kötü

Ben normalde çok tatlı düşkünü olmasam da severek yerdim hamileliğin başından beri tatlıdan tiksinti geldi nerede tuzlu, ekşi saldırıyorum. Arkadaşlarıma dedim eğer cinsiyet kız çıkarsa şu “Ye ekşiyi doğur ayşeyi” doğrudur 😂 Ve gerçekten cinsiyet kız :) Geçen gün iki demet kuzu kulağını bitirmişim farketmeden😂
Eksi yemiştim kizimdada.Çogunlukla eksi yemek kız çocuğa işaret nadiren erkekte olabiliyor tabiki. Benim bunda ne ekşi,ne acı ne tatlı bir şey istemiyor canim.Tuzlu şeyler yoğunluklu yiyesim geliyor.Acaba ne olabilir cinsiyeti.

Ben normalde çok tatlı düşkünü olmasam da severek yerdim hamileliğin başından beri tatlıdan tiksinti geldi nerede tuzlu, ekşi saldırıyorum. Arkadaşlarıma dedim eğer cinsiyet kız çıkarsa şu “Ye ekşiyi doğur ayşeyi” doğrudur 😂 Ve gerçekten cinsiyet kız :) Geçen gün iki demet kuzu kulağını bitirmişim farketmeden😂
😁 ya ben de yoğurtlu ıspanak falan aşeriyorum 😁 ne kadar sağlıklı beslenen kızlara hamileyiz maşallah 😆😆

Ay ben karıştırdım sanırım yaa :)
henüz çoktan başlamam gereken ilaçlara bile başlayamadım eşim şuan şehir dışında çalışıyo tek başıma gitmemde mümkün değil ve herkeste erteliyo sürekli şu zaman götürelim bu zaman götürelim diye

Canım senin 2li test yaptırman gerek. Zamanını geçirme ayrıca ense kalınlıgı ve burun kemiği oluşumuna da bakılacak. 14. haftana gelmişsin ihmal etme...
henüz çoktan başlamam gereken ilaçlara bile başlayamadım eşim şuan şehir dışında çalışıyo tek başıma gitmemde mümkün değil ve herkeste erteliyo sürekli şu zaman götürelim bu zaman götürelim diye

Kim götürecekse hemen söylesen ben ilaçlarımı alamıyorum diye. Arkadasta yazmış ikili test yaptırmak istiyorsan son zamanların olabilir

Canım senin 2li test yaptırman gerek. Zamanını geçirme ayrıca ense kalınlıgı ve burun kemiği oluşumuna da bakılacak. 14. haftana gelmişsin ihmal etme...
bende diyorum bana kalsa çoktan gitmiştim eşime yine sinir patlamamı yaşatıyorum ulaşım konusunda tek gitmem mümkün değil zatrn testler hariç çoktan coraspin ve progestan başlamam gerekiyodu sürekli bu konuda konuşuyorum eşim yanımda olsa çoktan gitmiştim ama malesef kimse umursamıyo ve sinirlerim gerçekten çok yıpranıyo diyebilirim

Ikiliyi bu pazartesi 14. Haftada yaptiracam .yılbaşı tatilinden dolayı 12,13 haftaları gidemedim.Bebegi göreceğim için en çok heycanliyim inşallah iyidir 3 hafta olacak görmeyeli.Kalp durma olayı olmuştu iki hamileligimde hep merak ve endişeliyim.

X