2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benim de sol tarafta ince bir sızı oluyor. Direkt sol diye değil ama hafif ağrılar oluyor dediğimde doktor çok normal demişti.
Bu annelik daha kucagimiza almadan öyle telaşlı endişeli yapiyoki insani. En ufak bi şeyde korkuyorum. Bilmeden bi şey mi yaptım bebeğime zarar mi verdim deli deli düşünceler. Temizlik yapmıştım ondan sonra agrım olunca ödüm kopuyor şimdi. Herkeste varsa normaldir o zaman

nasılsınız kızlar cinsiyeti öğrenenler varmı aranızda ben cinsiyet konusunda çok heyecanlıyım yakında öğrenirim heralde içimden kız geçiyo hatta kendimi tamamrn kıza hazırladım diyebilirim oğlumda hiç ekşi yiyemiyodum şimdi limon ekşi ekşi yaprak sarması falan istiyo canım hep allah hayırlı sağlıklı uzun ömürlü versin kızda olsa erkekte olsa ama kız olmasını çok istiyorum sizin içinizden ne geçiyo acaba ne hissediyosunuz uzun zamandır yazılanları takip edemedim öğrenenlerinki ne acaba

Kızlar benim bugün midemde aşırı bir yanma var neden olmuş olabilir sizce ya bu da yeni bir belirti mi
Evet belki de normalde fark bile etmeyeceğimiz bir sızıyı vücudumuzu çok dinlediğimiz için kafaya takıyoruz yorulunca falan oluyorsa ağrı ben bunu vücudun beni uyarması ve dinlenmeye teşviki olarak yorumluyorum sağlıkla kavuşalım inşallah bebeklerimize

canım o kadarı normal kendi yormadan yavaş yavaş yap arada otur dinlen 5 -10 dk bişey olmaz allahın izniyle

Benim karnım küçüldü iki gündür.
Ya hazımsızlık azaldı ya da doktora gözükmem lazım
İki hafta sonra gidecektim ama belki haftaya giderim içimde deli korkular (gördüğüm rüya çoooool dehşet içerikliydi)

Kızlar benim bugün midemde aşırı bir yanma var neden olmuş olabilir sizce ya bu da yeni bir belirti mi
Aç kaldığım zaman oluyor ben de mide yanması. Çok baharatlı şeyler yediğimde de. Bir de hamilelikte mayalı hamur işi tükettiğimde yanma başladığını keşfettik. Ekmeği kestim, yanmam geçti her vücut farklıdır, kendinizi dinleyip ona göre çözersiniz. Üzülmeyin

b
Benim yine sağ kasığım ağrıyor

Kilo konusunda ise hiç konuşmak istemiyorum. Kendime çok kızgınım
canım ben kiloyu hiç kafaya takmıyorum oğlumdada 60 kiloyla hamile kalmıştım hiç kendimi kısmadım onda bulantımda yoktu baya yiyodum 70 kiloyla doğuma girsim doğumdan bir hafta sonra 60 kiloydum emzirme dönemindede baya yiyodum bebeğim iyi olsunda kilo olsa bile sonra kendimizi tutup yemeyerek ve sporla verilir bide kiloyu kendine sorun edip hiç strese sokma bence

Teşekkür ederim

Rüyalara hiç bakma. Benim de saçma sapan rüyalarım var. Bu süreçteki rüyalarını yorumlama canım normalmiş

Bende aciktigim zaman yanma oluyor belki kavalti felan yapmadiysan sendede olmuş olabilir
Kahvaltı yaptım standart her zamanki gibi sabah uyandığımda bişey yoktu sonra birden çok şiddetli başladı 3 4 kere kustum geçmedi yoğurt yedim iyi gelir diye ama o da kesmedi sabah bulantısı gibi sürekli olacak birşey mi diye korktum ama değil anladığım kadarıyla

Ben de öğrenmedim ve aşırı heyecanliyim. Hem ekşi hem tatlı yedim hiç bi fikrim yok o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…