2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Teşekkür ederim. Takmamaya çalışıyorum aslında ama yine de çok kilo almasam benim için iyi olur. Sonuçta benim sicilim bozuk Yeni de kilo verdiğim için koruma dönemi olmadı geri almaya müsait vücut. Neyse bundan sonra daha sağlıklı besleneceğim inşallah

Ama seninki de çok güzelmiş. Allah nazardan saklasın. Bu hamileliğinde öyle olur inşallah

Ya ne güzel sağlıkla gelsin ben 11+5 deyim belirtisiz bir hamilelik geçirdim şimdiye kadar çok şükür ve cinsiyetin çok merak ediyorum
Ama yarın gittiğimde sanmıyorum söyleyeceğini

Ben gö bir şey hissetmiyorum nedense
Başta erkek diyordum şimdi bir yanım kız da diyor

Ya ne güzel sağlıkla gelsin ben 11+5 deyim belirtisiz bir hamilelik geçirdim şimdiye kadar çok şükür ve cinsiyetin çok merak ediyorum
Amin canım hepimizinki inşallah benim de sadece bulantım vardı hala da var hatta ama tatlı ekşi herşeyi yedim, biraz erken gibi senin için canım ama belki doktorun görebilir yada en azından bi fikir verebilir

Bizimkiside Vakkas. Hiç sevmiyorum böyle şeyleri insanlar istediğini koysun.Eşimle biraz konuştuk dün isimlerden dolayı uyumaya kaçtı.İlk kızımın ismide sevmediğim gorumcemin isimi
ah canım seni öyle iyi anlıyorum ki. bu karar kesinlikle anneye bırakılmalı ama bizim toplumda böyle saçma gelenekler var lütfen sıkma canını

Seni cok iyi anlıyorum cnm . Kısa zamanda bu şikayetlerimiz biter umarım artık hamileliğin tadını çıkarırız. Malesef yspacak hiç bi sey yok

Prilam yazmıştı bana da gece uyumadan 2 tane alıyordum bende acayip mide ağrısı yapıyordu faydasını göremeyince bıraktım. Zofer yazdı o daha etkiliymiş günde 1 tane dedi. 6 adet kullandım bıraktım onuda cok güvenemedim evham yaptım biraz

Bizimkiside Vakkas. Hiç sevmiyorum böyle şeyleri insanlar istediğini koysun.Eşimle biraz konuştuk dün isimlerden dolayı uyumaya kaçtı.İlk kızımın ismide sevmediğim gorumcemin isimi
Ay hiç sevmiyorum böyle şeyleri.Görümcemin kızının adıda kaynanasının adı çocuk ismini beğenmiyormuş şimdi.Onun kendi görümcesinin çocuğunun adıda yine kaynanasının adı şaka gibi.Ben başta koydum tavrımı duyunca.

Belliyse söyler cnm ben 11+5 de öğrendim erkek olduğunu

Kızlar galiba karnımdaki rahatlığın sebebi greyfurt
İki gündür birer tane yiyorum ya da suyunu sıkıp içiyorum
Midem keyif aldı
C vitamini almam gerekiyor yine hasta oşacal gibiyim diye alıp yiyeyim dedim iyi geldi
Belki işinize yarar bu bilgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…