2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
b

canım ben kiloyu hiç kafaya takmıyorum oğlumdada 60 kiloyla hamile kalmıştım hiç kendimi kısmadım onda bulantımda yoktu baya yiyodum 70 kiloyla doğuma girsim doğumdan bir hafta sonra 60 kiloydum emzirme dönemindede baya yiyodum bebeğim iyi olsunda kilo olsa bile sonra kendimizi tutup yemeyerek ve sporla verilir bide kiloyu kendine sorun edip hiç strese sokma bence
Teşekkür ederim. Takmamaya çalışıyorum aslında ama yine de çok kilo almasam benim için iyi olur. Sonuçta benim sicilim bozuk 🤣🤣 Yeni de kilo verdiğim için koruma dönemi olmadı geri almaya müsait vücut. Neyse bundan sonra daha sağlıklı besleneceğim inşallah 🙏🏻

Ama seninki de çok güzelmiş. Allah nazardan saklasın. Bu hamileliğinde öyle olur inşallah 🧿🧿

Merhaba kızlar, cinsiyet öğrenen herkese hayırlı olsun, bebişleri sağlıkla doğsunlar inşallah🤗 benim bebeğim de erkek olacakmış bugün öğrendik, darısı cinsiyet haberleri bekleyen hamişlerin başına inşallah en kısa zamanda sizler de öğrenirsiniz kızlar🙏🏻🥰
Ya ne güzel sağlıkla gelsin 😍ben 11+5 deyim belirtisiz bir hamilelik geçirdim şimdiye kadar çok şükür ve cinsiyetin çok merak ediyorum 🫣
Ama yarın gittiğimde sanmıyorum söyleyeceğini 😫

nasılsınız kızlar cinsiyeti öğrenenler varmı aranızda ben cinsiyet konusunda çok heyecanlıyım yakında öğrenirim heralde içimden kız geçiyo hatta kendimi tamamrn kıza hazırladım diyebilirim oğlumda hiç ekşi yiyemiyodum şimdi limon ekşi ekşi yaprak sarması falan istiyo canım hep allah hayırlı sağlıklı uzun ömürlü versin kızda olsa erkekte olsa ama kız olmasını çok istiyorum sizin içinizden ne geçiyo acaba ne hissediyosunuz uzun zamandır yazılanları takip edemedim öğrenenlerinki ne acaba 💕💓
Ben gö bir şey hissetmiyorum nedense
Başta erkek diyordum şimdi bir yanım kız da diyor 😍

Ya ne güzel sağlıkla gelsin 😍ben 11+5 deyim belirtisiz bir hamilelik geçirdim şimdiye kadar çok şükür ve cinsiyetin çok merak ediyorum 🫣
Amin canım hepimizinki inşallah🙏🏻🤗 benim de sadece bulantım vardı hala da var hatta🫣 ama tatlı ekşi herşeyi yedim, biraz erken gibi senin için canım ama belki doktorun görebilir yada en azından bi fikir verebilir😍🙏🏻

Bizimkiside Vakkas. Hiç sevmiyorum böyle şeyleri insanlar istediğini koysun.Eşimle biraz konuştuk dün isimlerden dolayı uyumaya kaçtı.İlk kızımın ismide sevmediğim gorumcemin isimi 😔
ah canım seni öyle iyi anlıyorum ki. bu karar kesinlikle anneye bırakılmalı ama bizim toplumda böyle saçma gelenekler var 😭 lütfen sıkma canını

Ya aynısı gerçekten, ağlamak istiyorum artık. İlaç içince sabah biraz rahatım ama öğleden sonra yine aynı. Akşam yemeği yedim zorla, sonra soluğu banyoda aldım. Eşim diyo ki 10 dakika yedin, 20 dakika kusuyosun, yemediğin şeyleri bile çıkarttın.
İnsan su içmeyi özler mi ya? Rüyalarımda 5 litrelik suları kafama diktiğimi, içtiğimi görüyorum. Su içince ise direkt kusuyorum. 1 bardak içme, ara ara yudum yudum iç diyolar, yudum yudum içince yudum yudum kusuyorum ahahahaha. Artık çok yoruldum kusmaktan :KK43:
Seni cok iyi anlıyorum cnm . Kısa zamanda bu şikayetlerimiz biter umarım artık hamileliğin tadını çıkarırız. Malesef yspacak hiç bi sey yok😩

Hangi ilacı kullanmıştın etki etmedi. Ben prilam kullanıyorum ilk başlarda doktorum sabah aç karnına içmemi söylemişti ama çok aşırı etkisi olmuyordu akşamları fena bulantım oluyordu. Sonra gittiğim doktor gece uyumadan önce iki tane içmemi söyledi öyle yaptım etkisini asıl ozam

Hangi ilacı kullanmıştın etki etmedi. Ben prilam kullanıyorum ilk başlarda doktorum sabah aç karnına içmemi söylemişti ama çok aşırı etkisi olmuyordu akşamları fena bulantım oluyordu. Sonra gittiğim doktor gece uyumadan önce iki tane içmemi söyledi öyle yaptım etkisini asıl ozaman gördüm
Prilam yazmıştı bana da gece uyumadan 2 tane alıyordum bende acayip mide ağrısı yapıyordu faydasını göremeyince bıraktım. Zofer yazdı o daha etkiliymiş günde 1 tane dedi. 6 adet kullandım bıraktım onuda cok güvenemedim evham yaptım biraz

Bizimkiside Vakkas. Hiç sevmiyorum böyle şeyleri insanlar istediğini koysun.Eşimle biraz konuştuk dün isimlerden dolayı uyumaya kaçtı.İlk kızımın ismide sevmediğim gorumcemin isimi 😔
Ay hiç sevmiyorum böyle şeyleri.Görümcemin kızının adıda kaynanasının adı çocuk ismini beğenmiyormuş şimdi.Onun kendi görümcesinin çocuğunun adıda yine kaynanasının adı şaka gibi.Ben başta koydum tavrımı duyunca.

Belliyse söyler cnm ben 11+5 de öğrendim erkek olduğunu🧿

Kızlar galiba karnımdaki rahatlığın sebebi greyfurt
İki gündür birer tane yiyorum ya da suyunu sıkıp içiyorum
Midem keyif aldı
C vitamini almam gerekiyor yine hasta oşacal gibiyim diye alıp yiyeyim dedim iyi geldi
Belki işinize yarar bu bilgi

X