2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba kızlar, cinsiyet öğrenen herkese hayırlı olsun, bebişleri sağlıkla doğsunlar inşallah🤗 benim bebeğim de erkek olacakmış bugün öğrendik, darısı cinsiyet haberleri bekleyen hamişlerin başına inşallah en kısa zamanda sizler de öğrenirsiniz kızlar🙏🏻🥰
Hoş geldin aramıza 🤣🤣🤣bende erkek annesiyim sen kaç haftalıkken ogrendin cnm 😍

Merhaba kızlar, cinsiyet öğrenen herkese hayırlı olsun, bebişleri sağlıkla doğsunlar inşallah🤗 benim bebeğim de erkek olacakmış bugün öğrendik, darısı cinsiyet haberleri bekleyen hamişlerin başına inşallah en kısa zamanda sizler de öğrenirsiniz kızlar🙏🏻🥰
Sağlıkla gelsin oğluşun 👶🤲🌸

serdal çok güzelmiş sağlıkla gelsin 🥰🥰
eşim babasının adını koymak istiyor. ben de istemiyorum 🙈 o yüzden yanına isim arıyorum 🫶
Bizimkiside Vakkas. Hiç sevmiyorum böyle şeyleri insanlar istediğini koysun.Eşimle biraz konuştuk dün isimlerden dolayı uyumaya kaçtı.İlk kızımın ismide sevmediğim gorumcemin isimi 😔

Ben hamilelikten önce sıkı diyetteydim. Ama baya kilo vermiştim. Sonra grip olunca listelerden koptum ve bir daha dönemedim. Diyetisyenimle hedefimiz ilk 20 hafta kilo vermekti ben gittim bu arada 4 kilo aldım 🥺

Neyse iki gündür diyetime döndüm tekrar. Çok şükür. zayıflama işi yattı da az kilo almak, sağlıklı beslenmek hedefim oldu artık

Rahim büyüyor diye normal diye yazıyor ama doktorumla görüşmedim henüz bu konuyu. 13+0 oldum bugün
Ben de sormadım yarın kontrolüm var zaten diye. 11+5 im ben de. Öyle düşünmek istiyorum ama garip ni agri. Adet olucakmisim gibi sadece sol tarafta.tek buyume agrisi olsun da razıyım çekmeye. Insan korkuyor ister istemez

Bizimkiside Vakkas. Hiç sevmiyorum böyle şeyleri insanlar istediğini koysun.Eşimle biraz konuştuk dün isimlerden dolayı uyumaya kaçtı.İlk kızımın ismide sevmediğim gorumcemin isimi 😔
Görümce ne alaka ya bizim kide Esma görümcem Sema ha esma ha sema benim ismim falan yapıyor deli bunlar he

Kayinpeder kayinvalide isimlerinden kaçamıyoruz görümce adi koymayı da ilk defa duydum😑 Benim kayınpederimin ismi de Şaban biz kız da erkek de olsa Deniz koymak istiyoruz şimdilik kimseden ses soluk yok bebek olmadan duyurmuştu ama bakalim cinsiyet kesinleşince neler olacak😀

Kayinpeder kayinvalide isimlerinden kaçamıyoruz görümce adi koymayı da ilk defa duydum😑 Benim kayınpederimin ismi de Şaban biz kız da erkek de olsa Deniz koymak istiyoruz şimdilik kimseden ses soluk yok bebek olmadan duyurmuştu ama bakalim cinsiyet kesinleşince neler olacak😀
Valla ben eşimin eskiden salgın zamanında üç yaşında abisi ölmüş kaynanam ve kayın pederim bana bıraktılar isim işini benimde aklıma oğulları yaşayamadı bari adı yaşasın dedim çok mutlu oldular 😍😍😍

Valla ben eşimin eskiden salgın zamanında üç yaşında abisi ölmüş kaynanam ve kayın pederim bana bıraktılar isim işini benimde aklıma oğulları yaşayamadı bari adı yaşasın dedim çok mutlu oldular 😍😍😍
İçinden gelirse tabiki koyulur ama ben her çocuğun kendi adıyla yaşamasını düşünüyorum 😀 Eşimle birer sene arayla babalarımızı kaybettiğimiz için iki babanın ismini de koymak istemiyorum kayinpederimin ismini koyarsam belki kendi annemin içinde kalır diye içimden geçiyor

X