2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
O haftalarda gaz ve ödem çok oluyor. Ben 7.haftamda 56ya çıktım şişkinlik miş gitti. Bi kaç hafta sonra düzene girer
İnşallah canım olsun ben kiloyu görüntü açıaından hiç kafama takmıyorum zaten beni düşündüren sağlık açısından olan kısmı o yönden iyi olalım da bebeklerle geris hallolur evelallah 😊🥰😘

Oo iyiymiş senin canım ben daha 8. Haftamda artı 2 kilodayım ama bi gidiyor bi geliyo o da anlamadım belki de ödem oluluyor arada🙄
Gaz ve ödemeden dolayı şişlik vardır sonradan düzeliyor lavaboya çıkamıyor insan çoğu zaman o yüzdende karnın sis kalıyor

Bende kuru kayısı alacağım ilac icmek gözümü korkutuyor. Hepimizde aynı problem mevcut sanırım ben yalnızım sanıyodum

Doktor ultrasonda ense kalınlığı ve burna bakıp ikili teste gönderdi beni
Yok canım bende hala aynı bu sorun

Neeee gerçekten mi
O kadar tuhaf karşılıyorum ki cinsiyet için bebeğinden vazgecenleri
Yani erkek olunca ne oluyor ki?
Ben babamın biricik kızıydım, herşeyine de yetiştim. Hep dua ederdi Allah’a şükür sen gibi kızım var başka kimseye ihtiyacımız yok diye. Ruhu şad olsun.

Müge anlıya çıkan adam(?!) da erkek. Allah hayırlı evlat versin gerçekten. Kız ya da erkek diye değil, insan olsun kalbi olsun diye dilemek gerek.
Ayne öyle bende öyle düşünüyorum
Hayırlısı olsun en önemlisi o
Bende cinsiyet ayrımına karşıyım
Ama medeniyet denilen yerde maalesef çok cahil de var
Allah onları affetsin

ay bana biraz yardım edebilir misiniz hiçbir ismi beğenmiyorum.. 🤣 ilk adı mustafa olacak yanına isim arıyoruz. ben hep 2. adıyla sesleneceğim 😂
Himmm bi düşüneyim 😂
Benim oğlum olursa Ömer asaf
Malik ve Musa isimleri arasında karar vereceğim 🫣🙉
Bu isimleri çok beğeniyorum😍

Senin ki yine iyi benim kini görsen gülersin 🤣🤣3 ay önce ne guzel zayidim yinede şükür üçüncü gebeligim bunuda atlatır aynı kiloma dönerim 🤣🤣🤣
Vallahi benim göbek de öyle. Ben kilo da aldım 3 kg kadar ama 3 kg da bu kdr göbeğim çıkmaz normalde. şişip şişip iniyor göbeğim :) insanlar da ne çabuk çıkmış göbüşün diyorya bir de laf anlatmaya çalış şişlik o diye... Zaten Wc ye de bir seferinde rahat çıksam 2 seferinde zorlanıyorum, keçi b.na döndü büyük abdestim 😂

Vallahi benim göbek de öyle. Ben kilo da aldım 3 kg kadar ama 3 kg da bu kdr göbeğim çıkmaz normalde. şişip şişip iniyor göbeğim :) insanlar da ne çabuk çıkmış göbüşün diyorya bir de laf anlatmaya çalış şişlik o diye... Zaten Wc ye de bir seferinde rahat çıksam 2 seferinde zorlanıyorum, keçi b.na döndü büyük abdestim 😂
Benim eskiden de öyleydi 😂😂 artık hiç yapamaz hale geldim nerdeyse kabızlığa alışık olduğum için çok dert etmiyorum sadece. Ben tartilmak istemiyorum o yüzden o kadar şiş hissediyorum ki kendimi 3 değil 5 kg fazla çıkarım heralde 😂😂

Yok canım bende hala aynı bu sorun
Benim de tam bitmiş sayılmaz normalde metabolizmam iyidir bu içimdeki bücür hem uykularımı hem de vücudumu şaşırtti😀 Sağlıkla gelsin de illa ki düzene gireriz napalim😀
serdal çok güzelmiş sağlıkla gelsin 🥰🥰
eşim babasının adını koymak istiyor. ben de istemiyorum 🙈 o yüzden yanına isim arıyorum 🫶
Benim bebeğime %51 kız dedi doktor ama 9unda netleşecek inşallah 🌼 kayinvalidem erkek duyarsak kayinpederimin ismini ister gibime geliyor ama direneceğiz bakalım 😀

X