2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar kasığımda bir sertlik oluştu taş gibi elimle kontrol edeyim dedim yavaşça bastırırken pırt dedi sanki top gibi bir şey içeri doğru kaydı. Kese böyle hissedilmez sanırım 😩 çok korktum

Kızlar kasığımda bir sertlik oluştu taş gibi elimle kontrol edeyim dedim yavaşça bastırırken pırt dedi sanki top gibi bir şey içeri doğru kaydı. Kese böyle hissedilmez sanırım 😩 çok korktum
Fitik olabilir mi ? Cunku tarif ettigin ona benziyo. Korkma keseye dokunman imkansiz

Fiyatlar ne kadar artmis boyle 🙁 İkili test yerine fetal dna yaptiracak olan var mi acaba ? Herkes sanirim ilk , ikili test yaptiriyor
Ben cnm ikili tarama yerine daha kapsamlı olanı yapmaya karar verdik eşimle malesef ki pahalı ama bu yola girmişiz o kadar uğraşmışız masrafta etmişiz bunuda yaparız 😛 yeterki sağlıklı olsun🙏🙏🙏🙏

Çok pişman oldum zaten. Eşim yapıyor ama kadın eli başka. Rahat edemiyorum. Ama ders oldu. Eşim de kızdı çok. Bi daha yapmicam bi şey. Ne zaman gidiceksin benim 5i
Haftaya 14. Haftada oluyorum detaylı ultrason için son haftam oluyor.Bu hafta randevu almam gerekiyor.Malesef doktoru aramamiza rağmen Meşgul sürekli.Detayli ultrasyonu yapanda malesef bu civarda tek doktor.Bu duruma biraz üzülüyorum.Kendi doktorumun Randevusu şubatın birinde o zamana kadar beklemek zorundayım.Senin zamanın azmış enazindan 3 güne için rahat edecek senin adına sevindim.Bos bırak inan hiç bir şey bebeklerimizden daha önemli değil.Ne stres yapmak, ne iş yapmak.Rabbin kucağımıza almayı nasip etsin.

Günaydın kızlar agzimi açıp heralde artık iyiyim dedikten sonra bin beter olmamın şoku içindeyim. 11. Haftadayim yani artık azalması gerekirken dün kaç kere kustum sayamadim, midem sürekli bulanıyor heran. Çok zor 🥺🥺🥺🥺

Günaydın kızlar agzimi açıp heralde artık iyiyim dedikten sonra bin beter olmamın şoku içindeyim. 11. Haftadayim yani artık azalması gerekirken dün kaç kere kustum sayamadim, midem sürekli bulanıyor heran. Çok zor 🥺🥺🥺🥺
Benimde oyle bi ara azaliyo birden bakiyorsun cok kusmalarim basliyor

Seni neden hastaneye yatirmiyorlar ki. Sürekli takip edip kanamayi düşüğü engellemeleri lazım.
Bazen engellemekte bence doğru olmuyor. Düşünsene Allah korusun bir haftaya kadar gelior ama bir şekilde yine kayıyor ellerinden hepsi zor yani. Eminim kimse istemez ben inanıyorum ama kendi kendine rabbimin izniyle bebeğini kucağına alacak mucize bebeklerimiz var burda onlar hep mucize bebisler olacak. Rabbimin mucizelerune inanalm benim ilk bebeğimde çok zor geçti gebeliğim hep sorun vardı ama elhamdülillah üç buçuk yaşında simdi

kizlar agustos annelerindenim ama temmuz annesi olma ihtimalimde yuksek:) ikili testler yapilmaya baslanmis. hayirli sonuclar alirsniz insallah. Ben ikili icin kan testini dvlette yaptiracagim. ultrason kendi doktorumda yaptiracagim. devlette ikili testte kan vermek icin kacinci haftalar uygun mesela 11+5 11+6 uygun mu. bide sonuclar cikinca devlette e nabiza mi dusuyor hastaneye gidip rapor seklinde mi aliyoruz? bi arkadasin 3 gunde cikmis devlette sonucu cok sansliymis😁

Ben cnm ikili tarama yerine daha kapsamlı olanı yapmaya karar verdik eşimle malesef ki pahalı ama bu yola girmişiz o kadar uğraşmışız masrafta etmişiz bunuda yaparız 😛 yeterki sağlıklı olsun🙏🙏🙏🙏
günaydın, teşekkürler. bir de ikili test sonucu kesin olmuyor dediler korktum. anksiyetem bunu kaldıramaz sanırım. kesin sonuç daha içimi rahatlatır. benim bu cumartesi yapılacak, inşallah hepimizin sonucu mükemmel geliir

kizlar agustos annelerindenim ama temmuz annesi olma ihtimalimde yuksek:) ikili testler yapilmaya baslanmis. hayirli sonuclar alirsniz insallah. Ben ikili icin kan testini dvlette yaptiracagim. ultrason kendi doktorumda yaptiracagim. devlette ikili testte kan vermek icin kacinci haftalar uygun mesela 11+5 11+6 uygun mu. bide sonuclar cikinca devlette e nabiza mi dusuyor hastaneye gidip rapor seklinde mi aliyoruz? bi arkadasin 3 gunde cikmis devlette sonucu cok sansliymis😁
Ben gittiğimde 11+3düm ultrasonda 11+6 çıktı bebeğim gayet de güzel gördü doktor herşeyi

X