2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Beni de öyle inan yatmaktan kemiklerim birbirine girdi. İnsan görmemekten dağda yaşıyor gibi hissediyorum 😅 hareketsizlikten tuvalete gidince soluk soluğa kalıyorum ama geçecek bugünler inşallah
İnşallah bende aynıyım kimse yok canım sıkılıyor doğuma kadar 100 kilo olucaz herhalde

Merhaba arkadaşlar, sümüksü akinitiniz oluyor mu acaba? Benim hafif kahverengi sümüksü bı akintim oluyor hani yumurtlama zamanı olur ya onun gibi? 2 hafta önce kanamam olmuştu rengi de kahverengiye dönük olunca tedirgin oldum
Bekleyen kan o kahverengi olan canım akıntı var evet söylediğin şehide yaşıyorum çoğu zaman kanama alanım var büyük ihtimalle vücut onu atmaya çalışıyor kahverengi leke o yüzden diye düşünüyorum.

Bekleyen kan o kahverengi olan canım akıntı var evet söylediğin şehide yaşıyorum çoğu zaman kanama alanım var büyük ihtimalle vücut onu atmaya çalışıyor kahverengi leke o yüzden diye düşünüyorum.
Leke değil benim ki kahverengi sümüksü akıntı .daha önce lekelenmem oldu .o geçti

Kızlar günaydın ❤️🥰
Çoğunuz cinsiyeti öğrenmiş çok mutlu oldum sabah sabah ya 😍
Ben miniğimi en son 5 aralıkta gördüm ve 5 ocaktaki randevumuzu bekliyorum hala artık çok sabırsızlık var 🙁
Sizler nasılsınız ne yapıyorsunuz
Bende 2 gündür sanki belimde bir şey esnemeye başladı çok ağrıyor
Onun dışında iyiyim çok şükür 🙌
Günaydın 😊 ben de 12sinde gördüm en son ve o kadar merak ediyorumki. Cinsiyet öğrenmeler de başladı heyecanım ikiye katlandı. Bi an önce biz de görelim inşallah ❤

Kızlar birşey soracağım kanama alanı zamanla kapanan var mı acaba bana çevremdekiler kanama alanın varsa 9 ay devam eder diyorlar
Benim 6. ve 8. Haftada yoğun olmayan bir kanama alanı vardı ama progestan ile kesildi şükür ama 9 ay boyunca kanamasi olup sağlıklı bir gebelik geçirenler de var evet

Leke değil benim ki kahverengi sümüksü akıntı .daha önce lekelenmem oldu .o geçti
Tamam canım akıntı normal kahve gelme sebebi de işte içinde beklemiş bi kan var onu atıyor hala şuan lrke gelmiyorsa bile içinde eski bi kan var o kan eski olduğu için kahverengi geliyor akıntı da mukazamsı onunla beraber atıyor bende dr defalarca oldu aynı şey hala ara ara oluyor.

Kızlar bir şeyi merak ettim şimdi ben daha 9.haftadayım ve temmuz 27 gösteriyor doğumu 12 haftalık olanlar var burda onlar da mı temmuzda doğum yapacak görünüyor 😀

Tamam canım akıntı normal kahve gelme sebebi de işte içinde beklemiş bi kan var onu atıyor hala şuan lrke gelmiyorsa bile içinde eski bi kan var o kan eski olduğu için kahverengi geliyor akıntı da mukazamsı onunla beraber atıyor bende dr defalarca oldu aynı şey hala ara ara oluyor.
Himm şimdi anladım 🤦‍♀️ teşekkürler 🤗

X