2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
tm canim bende iki hafta sonra giderim heralde 12 haftada olcam belki cinsiyet tahmini verir
Hayırla gelsinler. Benim bugün biraz sancım var. Ne zaman bulaşık makinesi bosaltsam oluyor. Korkum oluştu bişey oldu diye.(saçma aslında azıcık eğilip kalkmakta bişey olmaz da işte eski kötü tecrubeler...)
Bir de dünden beri yine kusmaya bulantiya döndüm. Hiç keyfim yok

bende bugun 3 kere kustum tam azaldi diyorum basliyor gene en iyisi bahsetmemem

Amiiin Allah başımızdan eksik etmesin inşallah.Bunu yazdığıma da üzüldüm şimdi.Keşke yakın olsak valla o yapar ben çıkar dağıtırdım sizlere
Çok duygusalım bu aralar her şeye ağlar oldum.
Kayınvalidem uzakta benimde daha haberi yok.Ama böyle zor geçtiğini bilse atlar gelir gık demez oda bir sürü erzak gönderdi geçen ay.

Bende 2 kiloya yakın verdim. Son iki gündür kusmalarim çoğaldı. Günde 3 kez mutlaka çıkartıyorum yediklerim zaten çok kısıtlı. Şimdi ıspanak yedim yoğurtlu bende iyi geldi gibi. Birde ota çöpe ağlar oldum. Çocukları banyo ettirmem lazım ama halim hiç yok daha demin banyo ettiremiyorum diye ağladım. Yemek yerken de yiyemiyorum diye ağladım. Gecede uyuyamıyorum diye ağlamıştım

Yiyemiyorum diye bende ağlıyorum arada
Dünde prens Harry’nin eşiyle netflixte yayınlanan belgeseline ağladım kadın ırkçılık gördü diye bana noluyosa çılgın ben.Sonra bide bebek hissediyor diye ağlıyorum okşuyorum karnımı falan

Ay hayır yazdığın için üzülme ben sizlerle konuşunca rahatlıyorum benim kvalide dibim de de ne oğluyla ne bizle konuşmuyorlar yıllardır böyle bir konuşur sonra bir kaç sene kaybolur. Benim kv zorlandığımı bilse sevinir haberleri var umurlarında bile değil bunu yazarken bile ağlıyorum ben. Hep hormonlardan iyice duygusallaştık

Bazı insanların gaddarlığına gerçekten şaşırıyorum.Annem alt komşusu hamileyken sepetle aşağı yemek sarkıtırdı hala aynılar karşılıklı.
Allah merhametli insanlarla karşılaştırsın inşallah hepimizi.

Benim yine başım ağrıdan çatlamak üzere ne olcak böyle
Ben de bugün daha bı sersem gibiyim ya kafamı kaldıramıyorum yataktan evde de tekim yemek yapacak enerjim asla yok dışardan söyleyeyim diyorum o da içime sinmiyo kalkar birazdan bişey hazırlarım diyip geri yatıyorum noldu böyle bilmiyorum ama fena çarpıldım ne zaman geçecek bu süreç de hamileliğin keyfini süreceğiz merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…