2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
2 hafta sonra kontrolüm var, çok korkuyorum 😂😂
Benim de haftaya Çarşamba. Korkuyorum ama kilodan ziyade kalp atışı duyacak miyim, haftasıyla uyumlu çıkacak mı diye.
Senin ilk bebek miydi ?
Benim ilk cocugumda bodoslama gidiyordum hicbiseyden haberim yoktu şimdi ise Yusuf Yusuf oluyorum 😅

😂 Ya olmayız inşallah. Ben 3-4 ten sonra yemek yiyemiyorm o saate kadar ne yediysem yedim. En son kgm aynıydı kg almamıştım daha ama şu gunlerde almış olabilirm çünkü abur cubur yemeye başladım (bisküvi bir tek midemi kaldırmıyor ya da kusturmuyo) e haliyle sagliksiz gıda esittir kg
Bana bisküvi yaramıyor normal yemek olucak aç kalınca mide ötüyor resmen 🤣🤣

Selam kizlar bende 11+2 günlük hamileyim doktorum kıza benzettim bacak arası boş gibi dedi emin olamadi sizce ne cinsiyetimiz hepimizin bebisi sağlıkla doğsun inşallah ❤️ nub teorisi duydumm o nasıl oluyor bilgisi olan varsa yardım etsin çok heycanliyimm

Eklentiler

• IMG_20221212_164849.jpg
    IMG_20221212_164849.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20221212_164838.jpg
    IMG_20221212_164838.jpg
    162,7 KB · Görüntüleme: 76
Selam kizlar bende 11+2 günlük hamileyim doktorum kıza benzettim bacak arası boş gibi dedi emin olamadi sizce ne cinsiyetimiz hepimizin bebisi sağlıkla doğsun inşallah ❤️ nub teorisi duydumm o nasıl oluyor bilgisi olan varsa yardım etsin çok heycanliyimm
Alın kafa yapısı erkek gibi ama tabi 14 de kesin çıkar

Çok zorluyor :KK43: bi de 2 gün sonra yolculuğa çıkıcam strese giriyorum yollarda bayılcam diye 😅
Allah yardımcın olsun ya dikkat et hep kraker su ve sakız bulundur yanında cantanda. Çok işe yarar.
Bana bisküvi yaramıyor normal yemek olucak aç kalınca mide ötüyor resmen 🤣🤣
😂 Ya normal yemeği bulsam yerim de ne yapan vaaar ne de yapabiliyorum. 🥺😅

Benim de haftaya Çarşamba. Korkuyorum ama kilodan ziyade kalp atışı duyacak miyim, haftasıyla uyumlu çıkacak mı diye.
Senin ilk bebek miydi ?
Benim ilk cocugumda bodoslama gidiyordum hicbiseyden haberim yoktu şimdi ise Yusuf Yusuf oluyorum 😅
Yok ikinci hamileliğim. İlk hamileliğim epey sıkıntılı geçmişti, bir sürü kötü anım var. O yüzden kilo almak düşüneceğim en son şeydi. Bunda da daha idrak edemedim, ha bire yiyorum çünkü çok acıkıyorum 😂

Kızlarrrrr
Doktordan geldim
6+4 dedi gebelik varmış çok şükür 🥰
2 hafta sonra gel dedi
Dil altı folik asit verdi ben folidoce aldım önceki bebişte de onu kullandım diye hatırlıyorum
Hadi hayırlısı cnm gore bildinmi bebisi 😍😍

Ooo çok zor bulantılar ben 1,5 kilo almışım sürekli bir şeyler yemek istiyorum yetmezsem midem bulanıyor basım ağrıyor o yüzden heralde doğuma kadar 100 kilo olurum🙈🤪🤪
Ben üç kilo aldım 😂 tamamen sporu bu ilk üç ayda bıraktığım ve sürekli yediğim için oldu ama dünden beri çok iştahsızlaştım.

X