2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok sağol canım benim. Dediğin çok doğru
Bende görüyorum canım bilinç altımızı şu ara yorulduğumuz için oluyor bu sadece sende değil emin ol aşırı düşünüyoruz çocuk hakkında falan oda yoruyor beynimizi geçecek bu süreçler de endişe etme. İlk çocukta da bu böyleydi bundada böyle beynimize rahat veremediğimiz için gündüz biz onu yoruyoruz gece o bizi 😇

Bende görüyorum canım bilinç altımızı şu ara yorulduğumuz için oluyor bu sadece sende değil emin ol aşırı düşünüyoruz çocuk hakkında falan oda yoruyor beynimizi geçecek bu süreçler de endişe etme. İlk çocukta da bu böyleydi bundada böyle beynimize rahat veremediğimiz için gündüz biz onu yoruyoruz gece o bizi 😇
Ya evet hakikaten öyle 💜 hayır bu evhamla doktora gitsem bu kadar ultrason da zararlı her hafta olmaz diyecek sabrediyorum son iki hafta inşAllah 💜

Korkacak hiçbir şey yok canım inan belirtin yoksa şanslı gruptasın demektir kasık ağrısı hiçbirimizde regl olacak gibi şiddetli olmuyo zaten bence. Bulantın kusman yoksa ne mutlu sana beni en çok bulantı zorluyo

Ben hic yasamadim agriyi mesela. Zaten cok hazimsizlik var o daha cok zorluyo agrisada anlamiyorum. Ama doktorum telas etme bugun belirtin olur yarin şak diye gecer gider normal bunlar dedi. 👍🏻
İnsaalah o şanslı grupdanimdir. Bende uyuyamama ve halsizlik çok.
Bende ilk 6 hafta falan karın sırt ağrısı çöktü bir anda o ağrılar gidince ve o tarihten sonra da doktora gitmeyince acaba mi dedim.
Bu ultrason cihazlarının yada sadece kalp dinlemenin ev tipi yok mu acaba 😁

Bende ilk 6 hafta falan karın sırt ağrısı çöktü bir anda o ağrılar gidince ve o tarihten sonra da doktora gitmeyince acaba mi dedim.
Ev tipi keşke olsa gerçekten ya her gün bakardım ben kesin defalarca kez bebeğime

kalo atisicihazi sağlık ocaklarında var ama şimdi diyebilirmiyiz bilmem o cihazlar eski biraz sen yinede sağlık ocağına gidince sor. Ben ilk hamileliğinde harel hissetmezden sağlık ocağına gidip kalbini dinlerdim

Ev tipi keşke olsa gerçekten ya her gün bakardım ben kesin defalarca kez bebeğime
doppler cihazı var evde dinlemek için. belirli bi haftadan sonra dinlenebiliyo sanki 20 haftadan sonraydı yanlış hatırlamıyosam. Ama öyle sürekli dinlemek de iyi değil galiba. Bizim aile hekimliğinde de varmış. Ben de ordan sonra bi göz atmıştım keşke evde olsa diye ama cazip gelmedi.

kalo atisicihazi sağlık ocaklarında var ama şimdi diyebilirmiyiz bilmem o cihazlar eski biraz sen yinede sağlık ocağına gidince sor. Ben ilk hamileliğinde harel hissetmezden sağlık ocağına gidip kalbini dinlerdim
Aa sağlık ocaginda dinleyebiliyo muyuz? Ben de yarın gideyim. Ya nedense içimde kötü bir his var. 😐

doppler cihazı var evde dinlemek için. belirli bi haftadan sonra dinlenebiliyo sanki 20 haftadan sonraydı yanlış hatırlamıyosam. Ama öyle sürekli dinlemek de iyi değil galiba. Bizim aile hekimliğinde de varmış. Ben de ordan sonra bi göz atmıştım keşke evde olsa diye ama cazip gelmedi.
20.haftadan sobra zaten bebeğin hareketlerini takip edebiliriz bize şimdi lazım

Aa sağlık ocaginda dinleyebiliyo muyuz? Ben de yarın gideyim. Ya nedense içimde kötü bir his var. 😐
Ama daha duyulmayabilir cihazlar eski olduğu için çok güçlenme kadar zor olabilir eğer duyamıyoruz falan derse korkma diye söyledim bir arkadaşımın başına geldi kalp atışı yok demişler doktora git panik yaptı çok şükür cihaz yüzünden duyulmamış sağlıkla doğdu 😊

Durumunuz nasıl hanımlar? Ben 2 kg vermişim canım hiçbir şey istemiyor. Sabahları kusuyorum akşamları yedikten sonra da şişiyorum reflü oluyor
Ooo çok zor bulantılar ben 1,5 kilo almışım sürekli bir şeyler yemek istiyorum yetmezsem midem bulanıyor basım ağrıyor o yüzden heralde doğuma kadar 100 kilo olurum🙈🤪🤪

X