2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Maşaallah
Fazla kullanım zararlarını okudukca insan korkuyor
Günlük 400 almak hiç bir sorun yaratmaz canım isterse aylarca kullan hamilelik öncesi çünkü golik asit vücutta depolanmıyo idrarla atılıyor folik asit eksikliği olan kadınlar da çok ağır mg olarak folik asit veriyor doktorlar onun fazla alınması durumunda çocuğa bedenen zihnen zarar verebiliyor allah korusun.

Ben değiştireceğim o halde.

Bana 5 mg vermisler.
Ve tahlilde 16kusur çıkmış değer üst sınır 17 zaten bu durumu doktorla konuşacağım.
Fazlalığı ishal uyku bozukluğu falan yaparmış
Bende 15 gündür uyku yok uyuyamıyorum 3 gündür folik asit almadım uyumaya başladım

Birlikte bir yol arkadaşı ne güzel ya insanın anlayacağı biri olması
Evet Her hamilelik, her beden kendine özel elbette ama yine de aynı belirtileri yaşayan birilerini görünce insan psikolojik olarak rahatlıyor. Bu da sıkıntısız bir süreç olmasını sağlıyor. En azından ben öyle hissediyorum ve seviniyorum

Siz doktorunuzla konuşun muhtelemen kesecektir.

Kızlar selammm
Yarın ilk doktor kontrolüm var çok heyecanlıyım
neredeyse 2 sene oldu kızımı doğuralı ama herşeyi unutmuşum ne yiyoduk ne yemiyoduk hangi haftada cinsiyet belli oluyordu şeker testi filan da vardı demi ayy sıfırdan heyecanlar
Bi de benim kızıma hamileyken sadece karnım büyümüştü hiçbir sıkıntı bulantı vs yaşamamıştım ama bu cücük farklı olcak galiba. Akşam oldu mu midemde bi ağrılar bi kramplar bulantı oluyor benim bildiğim sabah olur bunlar

valla canım benım mde berbattı prılam cok iyi geldi her aksam iki tablet alıyorum yatmadan once hamd olsjn kendıme geldım hatta bi kutu bitti vidaha yazdıracagım

İyiyim şükür. Oğlanı uyuttum, yarınki derslere hazırlık yapıyorum Sen nasılsın?
Ne yapıyım ıhlamur dur Nana limon dur pekmezi kaynattim içine kara biber koydum soğutup bir kaşık yedim sabah akşam kendime geldim çok şükür ilaçsız girip olmaktan nefret ediyorum

Ne yapıyım ıhlamur dur Nana limon dur pekmezi kaynattim içine kara biber koydum soğutup bir kaşık yedim sabah akşam kendime geldim çok şükür ilaçsız girip olmaktan nefret ediyorum
Çok geçmiş olsun. Toparlanabildin mi biraz? Ben de olmuştum hamileliğin başında ama hafif atlattım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…