2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Cuma kadın doğum bakalım ne diyecek.
Sonrasında kullanacağım birşey verirse önemli olan şimdiye kadar kullandığım o bı etki yapmaz umarım
Sen bi danış folidoce i bana ilk gebeliğim de onu önermişti doktor mayıstan beri onu kullanıyorum 100 tl fiyatı içinde 28 mi 30 mu oluyor sanırım sigorta karşılamıyor du onu canım eşim alıyor bana genelde tam bilmiyorum o yüzden ama 1 kutu alsan seni 12 haftaya atar sanırım sonrasında zaten başka vitaminler veriyormuş folik asit içinde bulunan.

Kızlar merhaba sizlere bir soru sorcam oksapar veya türevi kan sulandırıcı kullanan arkadaşlar bizler doğumda spinal anestezi olamıyormuşuz belden vurulduğu için orda en ufak bir kanama başlarsa felç kalma riski varmış Allah korusun bunu duyan daha önce doğum yapan oldu mu aranızda? Genel anestezi ile sezeryan olabiliyormuşuz. Ben biraz tedirgin oldum duyunca sizlerin bilgisi varmı diye size sormak istedim.

Bunu dr na danışsan daha iyi olur bence her hastanın kendine özeldir tedavisi, ama mantıken zaten 1 hafta önce filan ilacı bırakmanı isterler.

Bunu dr na danışsan daha iyi olur bence her hastanın kendine özeldir tedavisi, ama mantıken zaten 1 hafta önce filan ilacı bırakmanı isterler.
Hayır 1 gün önce iğneyi kesiyorlar planlı doğumda sezeryansa normal doğumda ne zaman olacağı belli olmadığı için önden kesince kalp durma riski var bebeğin allah korusun o yüzden kolay kolay riske atmıyorlar pıhtılaşma yatkınlığı olan hastaları doktorla ve anestezi uzmanı ile tabiki konuşup danışıcam en doğrusunu onlar yine belirleyecek fakat oksapar kullanan arkadaşlar arasında daha önce doğum geçmişi olanların bu konuda bir fikri varmı nasıll gerçekleşti bilgi almak istedim malum muayene günlerine kadar doktoru görme şansımız olmuyor telefonla da bu konu için rahatsız etmek istemedim

Arama çubuğuna oksapar diye aratsan belki aradığın cevabı daha çabuk bulursun iyi geceler..

Herkese günaydın güzel bir gün olsun Rüya görüyorum cok etkileniyorum kızlar kendimi çok dinliyorum Asla böyle biri değildim ama iste elimde değil ağlama krizi geldi sabah sabah. Gece uykumdan kalkıyorum sürekli ne yapsam ne okusam dua vs.

Günaydın kızlar,sağlık ocağından dün aramışlardi kan vermeye gittim.Sagolsunlar beklemediler.Aç olmam gerekiyormuş ama maalesef aç duramıyorum midem daha kötü oluyor

Canım ben kızımda kan sulandırıcı iğne oldum doğuma kadar belden uyuşturularak yapıldı sezeryan tek dikkat etmen gereken doğum anında başını oynatmaman ve çıktığında sürekli şekersiz sade Nescafe icmen çok şükür ben hiç bir sorun olmadan atlattım

Kızlar 6.haftaya kadar adet ahrisi gibi kasık ağrım vardı 6+3 den sonra ağrı falan kalmadı.
Sizlerde durum nedir?
Belirti olmamasında korkmalı mıyım?

Kızlar 6.haftaya kadar adet ahrisi gibi kasık ağrım vardı 6+3 den sonra ağrı falan kalmadı.
Sizlerde durum nedir?
Korkacak hiçbir şey yok canım inan belirtin yoksa şanslı gruptasın demektir kasık ağrısı hiçbirimizde regl olacak gibi şiddetli olmuyo zaten bence. Bulantın kusman yoksa ne mutlu sana beni en çok bulantı zorluyo

Sizlerde durum nedir?
Ben hic yasamadim agriyi mesela. Zaten cok hazimsizlik var o daha cok zorluyo agrisada anlamiyorum. Ama doktorum telas etme bugun belirtin olur yarin şak diye gecer gider normal bunlar dedi.

Arama çubuğuna oksapar diye aratsan belki aradığın cevabı daha çabuk bulursun iyi geceler..
Haha onuda denedim canım eski bilgiler var buraya sormam niye bu kadar rahatsız etti ki seni burda aylardır tanıdığım insanlar var samimiyetine inandığım belki bilgileri vardır diye o yüzden buraya yazdım Google ve buranın arama butonunu da kullandım endişe etme burda hepimiz birbirimize iyi geliyor destek oluyoruz sonuç olarak bildiğimiz konularda.

Anladım canım benim çok teşekkür ederim :) genel anestezi de duymuştum kahve olayını şuan spinalde de olduğunu ilk defa duydum

Rüyayı hayra yormak çok önemliymiş kötüye yorma sen neye yorarsan o olurmuş canım o yüzden sürekli hayra yor ve kimseye anlatma rüyanda ne gördüğünü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…