2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet cumartesiye randevum var tekrar kanama olmazsa cumartesiyi beklerim,gittiğimde soylerim mutlaka.

Eşler zaten daha panik ve korkak.Kaldirima çıktı hastaneye giderken. Burda gergin olan ben sakin olan sen olmalısın dedim.Hep aynı şey hastayım demesin kimse ona

Ay evet aynı ağrı bende dünden beri var randevuya 3 hafta var girdim yine tribe
Ben de dün yaşadım aynı ağrıyı. Bugün biraz daha iyiyim. Normal diye düşünüp stres yapmamaya çalışıyorum. Cuma günü gitmiştim doktora, bir problem yoktu. O yüzden sen de fazla endişe etme çünkü o zaman daha da artıyor ağrı sızı.

Evet haklısın biraz rahatlamak lazım. Bende perşembe gittim yavaş yavaş büyüyor herhalde ondan bir tık ağrı eşiği arttı belkkiii

Canım kızlar kanama alanı olanlar nasıl dınleniyor ayaklarimizi yüksektemi tutmak lazim benm doktor pek bisi demedi dinlen dedi ama bide ben sureklı yatmiyorum enazkndan yemegimi camasırı halletmeye calısıyorum yavas yavas yarında rapor vermeye gidicem vasitayla ille hep yatmakmi sart siz o sekılmi yapıyorsunz danısmak istedim

C
Kırmızı olmadigi surece sknti olmaz diyolardi ama bi sor doktora kanama alanın falan varmiydi canım bazen oda dısari atiyor diyolardı
Canm kanamam oldu ama ilk haftalarda oldu sonra progesteron kullandm zaye şimdi 11+3 te olunca panik yaptm çünkü bir kürtajım var beni çok etkiledi Dr a gttm kalbi atyr şükür inşallah kanama devam etmez

Benim de kanama alanım var ama bana rapor veren, yat dinlen diyen olmadı. İşime gidip geliyorum. Normal ev işlerimi yapabileceğimi söyledi doktor. Ağır kaldırma, yük taşıma gibi klasik şeylerden sakınmalıymışım sadece.

Evet progesteron kullanyrm ben uzun zamandır yoktu bgn görünce panikledm sabah akşam iki tane alcam hapı inşallah tutunur hepimizin

Kızlar benim de kasık ağrım var, regl oldum, oluyormuşum gibi bir ağrı. Hamileliğimi ilk öğrendiğim zaman gibi tuvalete gidip eee regl kanaması nerde diye bakıyorum sürekli ahahahaah
Regl takip ettiğim uygulamada regl olmam gerektiği gibi gösteriyor. Ben ona bağlıyorum açıkçası. Hepimizin de regl dönemleri yakın belli ki . Zaten söylemişlerdi de 3 ay kadar her regl olacağın dönemde regl ağrısı gibi kasık ağrısı oluyor diye.

C
Canm kanamam oldu ama ilk haftalarda oldu sonra progesteron kullandm zaye şimdi 11+3 te olunca panik yaptm çünkü bir kürtajım var beni çok etkiledi Dr a gttm kalbi atyr şükür inşallah kanama devam etmez
Kotu dusunme canım ck sukur kalp atiyo büyüo Allahın ızniyle hic bisey olmaz

Kotu dusunme canım ck sukur kalp atiyo büyüo Allahın ızniyle hic bisey olmaz
Banada vermicekti ozaman canım meslegimi sordu hemsireyim bütün gun ayaktayım nöbetlerim var diye muhtemelen

Valla ben sadece lavaboya kalkıyorum halâ evde kayınvalidem var kanamam olunca geldi yanıma oda eşim de iş yaptırmıyor bana yatağımı bile toplayamıyorum bu belki iyi birşeydir ama çok bunaldım gerçekten yarın tam 1 hafta olacak evde yatalı

Ama ben şekerden dolayı diyet ile devam ettim
Ben hamileliğimde sadece 13 kilo aldım.
Anladım ben de dikkat ederek gitmek istiyorum 13-14 kilo alsam çok memnun olucam
Ya canım aşırı çiğ köfte istiyor normalde yemeyin diyorlar ama buna etsiz olanda dahil midir ya. Bu haftalarda yemek sakıncalı olur mu acaba 1 kerelik.
Ya bende 1 kerelik yiyebilirim heralde :)
Canım etsiz çiğ köftenin hiçbir zararı olduğunu düşünmüyorum ben her canım istediğinde yiyorum valla o kadar da kasmamıza gerek yok bence. Ye gitsin
9. Hafta da ki arkadaşlarım hafif kasik ağrısı doluluk hissi oluyor mu az az
Evet benim de oluyor arada korkuyorum ama normalmiş rahim büyüyor diye olabilirmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…