2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
benim ilk gebeligimde cok şukur kanamam olmadi hic ama kusmadan cok cektim bide odem olmuştum 5 aydan sonra

Bebeğimi kaybettim, beni listeden çıkartabilirsiniz
Gecmiş olsun canim ne oldu birden
Sat 12 ekim, hiç istemiyorum ama hamileyim nasıl kabullenicem bilmiyorum, başıma gelecekleri bildiğim için depreyondan depresyona giriyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun .
bende istemiyordum ama kabullendim okadar da kotu duşunme bence vardir bi hayir

Nedennnn istemiyorsun
2 çocuk var ve 2 si de hem birbirini hem yenisini istemiyor, bende bakabileceğimi düşünmüyorum vücudumun bu hamileliği kaldıracağını bile düşünmüyorum. Bana kalsa daha ilk hafta almıştım ama günah diye baskı yaptı eşim. Ve ekonomik olarak da karşılayamayız eşim asgari ücretle çalışıyor tek artımız kira yok ev kayınpederimin. Küçük kızım hala bezli ve ona bile zor yetişiyoruz.
Gecmiş olsun canim ne oldu birden

bende istemiyordum ama kabullendim okadar da kotu duşunme bence vardir bi hayir
Bir hayır var mı bilmiyorum ama zoru bana o net.

Bari evdeki mevcut çocuklara senin de bebeği istemediği hissetirme
Hayırlı olsun

dogru diyorsun canim hersey cok pahali ama allah rizkini veriyor gecmez dedigimiz neler gecmediki sende canini sıkma

Bari evdeki mevcut çocuklara senin de bebeği istemediği hissetirme
Hayırlı olsun
Zaten sadece bir kardeş ister miydin diye sordum, büyük çocuğum 'nasıl yani ona bez ona biberon ben nasıl yetişicem böyle hayat istemiyorum' diye ağlamaya başladı sonra tekrar açmadım diğeri daha tam bilmiyor küçük kardeş ne demek ama abisini sevmemi bile kaldıramıyor bir bebek görse kucağımda ne olacak bilmiyorum. Evde bir kaos hep var.
dogru diyorsun canim hersey cok pahali ama allah rizkini veriyor gecmez dedigimiz neler gecmediki sende canini sıkma
Başka bir gelir kaynağımız olsa hak vereceğim ama yok ve bu konuda çok karamsarım. inşallah öyle olur yoksa ben akıl sağlığımı hepten kaybedeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…