2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sat 12 ekim, hiç istemiyorum ama hamileyim nasıl kabullenicem bilmiyorum, başıma gelecekleri bildiğim için depreyondan depresyona giriyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun .
Rızkıyla gelir. Hiç canını sıkma belki de bereketin o bebektir bilemezsin. Imtihan dunyasindayiz her zorlukla beraber bir kolaylık vardır karamsar olma bence

Yanlış anlama beni ama olay bence sadece gelir kaynağı dehl kardeşi bile kaç yaşında blmyrm ama ben nas yetisicem demeso garip geldi biberon ne denir blmyrm ama hangi çocuğun birgün sana ne faydası olacak bilemezsin. Bende isteyen bir cocukmusum altı çocuk olunca annem istememiş ama şimdi der iyiki doğurdum diye inanın anneme çok fayd.oldu hemsireyim tüm sağlık işleri bendedir

Kızlar belim aşırı agriyor dünkü lekelenme bel kasık ağrısı normalmi bu gebeliğimde aşırı pimpirik oldm uçup gidecek gibi :/

Kızlar az önce doktordan geldim. Gerçekten bu devlet doktorları bi tuhaf. Ne ultroson resmi verdi ne kalp atışı dinletti. Kalbi atiyo mu diyorum evet canlı diyortek dertleri bi an önce sıra geçirmek. Adam soru sordurtmuyor bile. Ya sabır çektim çıktım

Yalnis anlamayın ama ilk cocugunuza çok fazla sorumluluk mu verdiniz
6 yaşında Bir çocuk bez e biberon a nasıl yetisecegim derse ya kardeşine o bakıyordum ya masraflar ondadır.
Ve çok sorumluluk aldıysa zaten kardeşini sevmez. Sevemez

Bende cuma devlete gideceğim. İlk muayne nasıl geçecek bilmiyorum. Ama hiç değilse bı resim verseler iyiydi.
Devlette tüp bebek yaptirdim benim doktorum ameliyattayken kese muaynesini başka doktor yaptı. Kendi doktorun gelince hemen sesini dinletti. Resim verdin mi dedi ama bakan doktor ikisini de yapmamıştı o doktorun da acemiliği e geldi galiba ilkkez o bölümdeydi

Valla bilmiyorum canım. Ben normalde özele gidiyodum. Özel bi ay sonraya randevu verince dedim ondan önce bi devletten alayım arada. Böyle bi deneyim geçirdim. Doktor değişirim artık.belki de bana böylesi denk geldi. Bi de soruyor ilk gebelik mi diye ilk diyorum. Insan onaistinaden böyle saçma sapan davranmaz. Hamileyim diye suçlu çıkacaktım neredeyse

Çok şükür ayni devam canim seni merak ettim muayeneden sonra yazmadin
Çok şükür sorun yokmuş canım bebek iyi. İkili test yaptıracak mıyım onun kararını vermemi istedi ona baya kafam karıştı yaptırsam mı yaptıracaksam nerde yaptırsam falan sigortam karşılıyo diyo ikili testi ama hastane karşılamıyo diyo öyle olunca başka hastanede mi yaptırsam ya riskli çıkarsa falan kafam karışık. Sen yaptıracak mısın ikili test?

Prilam iyi geliyor bana da ama derse girerken zorlanıyorum acikcasi kazasız belasız bu dönemi kapatırım inşallah
insallah canim sen olumlu duşunmeye caliş
benim sadece vucudumun hepsi odem tutmuştu bide tansiyon sorunum var di baya kiloda almistim cok sukur hepsi gitti kilolarim

BEN DİRek fetal yapacağım canım sigorta karşılamıyor bi de doktor çok saçma riskler çıkıyor dedi

Ya canım aşırı çiğ köfte istiyor normalde yemeyin diyorlar ama buna etsiz olanda dahil midir ya. Bu haftalarda yemek sakıncalı olur mu acaba 1 kerelik.
Ben geçen gün senin gibi aşerdim ve yedim
Gece o kadar kötü oldum ki saıımsaktan çok kötü kıvrandım yatamadım

dogru diyorsun canim hersey cok pahali ama allah rizkini veriyor gecmez dedigimiz neler gecmediki sende canini sıkma

Rızkıyla gelir. Hiç canını sıkma belki de bereketin o bebektir bilemezsin. Imtihan dunyasindayiz her zorlukla beraber bir kolaylık vardır karamsar olma bence
Bir kabullenebilsem, o kadar zor geliyor ki herşeyi düşünmek. Karamsar olmamaya çalışıyorum ama imkanlar.
Büyük oğlum öncesi bir düşüğüm oldu ve doğunca o da 2 hafta hastanede yattı o yüzden ağlamasına bile izin vermedik gak dese yemek guk dese su bu yüzden geç konuştu üstüne titredik, ben 2. Çocuk da istemedim sırf bundan eşimin ısrarıyla oldu ama oğlum depresyona girdi hala geceleri diş sıkıyor. Çok kıskanç o yüzden ondan en ufak birşey istesek söyleniyor. Kalkıp ona kardeşinin sorumluluğunu vermiyoruz elbet ama odadan gelirken bir bez getirir misin veya biberona su koyar mısın bile onun için büyük şey oluyor. Eşim desen 2 çocuğu var 1 gün bez değiştirmişliği yoktur. Çocuklar onunda çocuğu ama emanet edip markete bile gidemem ben bakamam der. Ben de mecbur kalıp bazen ondan istiyorum yalan değil hal böyleyken 3. Çocuk bizim işimiz değildi. Teyzem 3 senedir evli ve bir sürü tedavi oluyor yaşı biraz geç oluyor düşüyor çok dua ettim Allah ım ona ver diye, kendime istemişim gibi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…