2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
dikat et canim doktoruna soyle bol bol dinlen
2 saat yoldan sonra hastaneye ulaştık kanama alanı yok dedi,asistan doktoruyla hem vajinal hem de karıdan bayaa incelediler.O zaman nerden geldi bu lekelenme hiç anlamadım.Cikarken yine aynı şey çoğul gebelik diğer gebeliklere göre daha riskli kanama ağrı olursa hemen gelin.Her seferinde illa söyleyecekler insan bir mutlu olamıyor

Ya canım aşırı çiğ köfte istiyor normalde yemeyin diyorlar ama buna etsiz olanda dahil midir ya. Bu haftalarda yemek sakıncalı olur mu acaba 1 kerelik.
Evinde etsiz yap ye canım katkı maddesiz mide sorunun yoksa hiç bişey olmaz evde yapılan etsizden ha evde yapamam dersen nefsini körleyecek kadar etsiz çiğ köfte tadımlık ye ama içinde katkı maddesi oluyor ya çok yeme bence yinede sen bilirsin 🌸

Kızlar lekelenmem oldu kahverengi
Canım grupta çok fazla kanama alanı olan arkadaşımız var bende dahil kahverengi koyu leke korkulacak bir durum değil desi doktor ama düşük riski grubuna giriyor dedi progestan hap başlıyor hemen bebek sıkı tutunsun rahme diye doktoruna gşt ihmal etme hapı kullan fitil olarak kullanıyorum ben 11. Haftama girdim ara ara hale kahverengi leke geliyor benden.

Evinde etsiz yap ye canım katkı maddesiz mide sorunun yoksa hiç bişey olmaz evde yapılan etsizden ha evde yapamam dersen nefsini körleyecek kadar etsiz çiğ köfte tadımlık ye ama içinde katkı maddesi oluyor ya çok yeme bence yinede sen bilirsin 🌸
Evet ya yapamıyorum ama yedim artık 1 kerelik bi daha yemem zaten. Bişey olmaz diye düşünüyorum inşallah 😊

Ya :) ben çok severdim tavuğu şimdi görmek bile istemiyorum ilk tiksindiğim şey oldu.
Bende tam tersi çok severim ama tiskinme durumu geldimi hiç bir şey yiyemiyorum şu iki gündür doğru durus hiç bir şey yiyemiyorum girip yüzünden 😔😔

2 saat yoldan sonra hastaneye ulaştık kanama alanı yok dedi,asistan doktoruyla hem vajinal hem de karıdan bayaa incelediler.O zaman nerden geldi bu lekelenme hiç anlamadım.Cikarken yine aynı şey çoğul gebelik diğer gebeliklere göre daha riskli kanama ağrı olursa hemen gelin.Her seferinde illa söyleyecekler insan bir mutlu olamıyor
İlk muayenede benden leke geldiğinde kanama alanı görünmemişti canım 1 hafta sonra göründü kanama alanları bi kaç kişide daha öyle oldu lekelenmen devam ederse kanama alanın varmı kontrol ettir plesantal shift kanaması olabilir bu dönemlerde eger kanama alanı oluşmazsa.

Kızlar lekelenmem oldu kahverengi
İyili yokmus hamd olsun bızımde kanama alanı var diye soylemedık kmseye hatta eşimin hamilesin ama tam mtlu olamiyoruz kimseye dıyemiyoruz demesine ck uzulmüstüm ama gecicek inseAllah bence bu zamanlarimizda Allahın ıznıyle

X