2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam kızlar. Yüzünde sivilce çıkan var mı? Ben yağlı filan da yemiyorum zaten kokuyor her şey doğru düzgün bir şey yiyemiyorum ama ergenlikte bile sivilce görmedim bn. Şimdi alnım pütür pütür yanağımda çenemde dudağımın üstünde sivilce çıktı. 2 haftadır durum böyle. Hormonlardan sanırım.

Kizlar bu dönem ne kötü bir donemmis. Yıllar geçince unutmuşum tamamen. Mide bulantısı zaten çok ama ben sürekli hastalanıyor um.Gecen ateş boğaz ağrısı çekmiştim 2 hafta gectimi bugün burnum akıyor sürekli zaten halsizdim artık ayağa kalkcak gücüm yok Grip mi oldum nezle mi oldum usuttummu ne oldum artık karıştırıyorum. Bı gecseydi bu günler

Bendede çıkmıştı yeni duzeliyor

Ben de var sivilce çıkıyor kayboluyor yeniden çıkıyor. Her yerim pütür pütür kırmızı leke gibi şeyler de çıkıyor

Ben sabahları çok kötü oluyorum kızlar.Bayılacak gibi neredeyse hem mide bulantısı hem elim ayağım kesiliyor.Uzun süre aç kalmaktan mı acaba sizde de oluyor mu?
Canım ben de öyleyim ya, hatta gece acıkıp uyanıyorum. Başucumda galeta var, iki lokma yiyip uyumaya devam ediyorum. Sabah uyanınca da galeta atıyorum ağzıma. Diğer türlü başım çok dönüyor, bir de mide bulantım artıyor.
Ben her dışarı çıktığımda midemde ne var ne yoksa çıkarıyorum. Evdeyken de bulantım var ama daha katlanılabilir oluyor. Dışarı çıktığımda her yer mercimek çorbası kokuyor bana, o da çok tetikliyor beni, iki adımda bir kusarak yürüyorum. Eşim de çaresiz hissediyor. Bebek doğsun hesap sorcam ondan diyor hahahshahsh

Hahaahahha aynısı ben.Soğuğun kokusu mu olur rüzgarın kokusu var bence.Bugün artık senin eşin gibi eşim doğsun sorarız hesabını diyor ben ağladıkça sarılıp.Bende o bize soracak daha uykular haram oldu diye dolaşıcaz diyorum.Şimdi de uyku yok ağzımın acılığından mide bulantısına uyanıyorum.Bende Galeta koyayım yanıma adam zaten şunu al bunu al kafası döndü.Çareler üretmeye çalışıyorum olmadıkça.

Soğuğun, rüzgarın ayrı ayrı kokusu olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam ahahha ben bi de eminim birinin mercimek çorbası yapıp sokağa döktüğüne ama benden başka kimse almıyor kokuyu Çubuk krakerde de tereyağı tadı kokusu aldığım için yiyemedim, mecbur galeta ile devam ediyorum. Bugün gece 4 5 gibi mide bulantısına uyandım mesela, biraz galeta yedim, su içtim, uyumaya devam ettim. Çocuk daha doğmadan uykusuz bırakıyor
Amaaaan eşim beni bahane edip sürekli canının istediği şeyleri alıyor, sonra onları yiyip bitiyor. Aaa bu bitti bi daha alalım sana diyip bi daha alıyor ahahahaha

Kızlar benım kdr ilac kullanan varmı progestan alıyorum vajinal sekılde demir dusuk diye maltofer verdı elenatal kullaniyorum bde prilamdr bulanti icin dktor bisi olmaz dedi ama genede neblieyim 9haftadayim bulanti prılamdan dolayi hc kalmadi diyebilirim bu arada

Herşey detaylı da çıkıyor canım zaten nerdeyse 1 saatte kadar bebeğin heryeri i inceliyor Dr ama imkan varsa fetal de yaptırılır iç rahatlığı için ama çok pahalı işte
Devlette bi saat incelemez gibime geliyor ge en devlete gittigimde bes dakkada muayene edıp net bı sekılde acıklayıp cıktım

Buarada benımde kanama alanı 7cm 4cme dustu
Merhaba canım merak ettim durumunu benimde 2cm kanama alanım var ne durumdasın acaba bende korkuyorum çok tüp bebek ilk bebeğim olacak inşallah
ins benımde düzelir benmde kanama alanı7cmle basladık 4cm suan nasıl gecer bile iyorumki rapor verdi doktor ama illaki evde yemek camasır falan yavasy yavas yapıyorum yok olmasi icin ne yapmali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…