2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok az kan hücresi görülmüş kontamine olmuş olabilir yani kirlenmiş istenmeyen canlılar gibi birşey demek istiyorum . Pozitif yazan kısım da bunu anlatıyor ama kan görülmesinin sebebinin birçok nedeni olabilir basit bir idrar yolu enfeksiyonu dan dolayı çıkabilir başka şeyler olabilir önemsiz de olabilir bu bahsettiğim kan gözle görülemez mikroskopta görülüyor doktorunuza gösterirseniz daha doğru ve net şeyler söyler size.

Aile hekimime gösterdim tamam o zaman gösterirsin dedi tehlikeli falan demedi ben de muayenede gösteririm diye düşündüm tehlikeli demediği için

Aile hekimime gösterdim tamam o zaman gösterirsin dedi tehlikeli falan demedi ben de muayenede gösteririm diye düşündüm tehlikeli demediği için
Enfeksiyon Allah korusun ilerlediği noktada gebelipin sonlanmasına sebebiyet veren bir durum. O yüzden böyle durumları gebelikte aksatmayın naçizane fikrim

Enfeksiyon Allah korusun ilerlediği noktada gebelipin sonlanmasına sebebiyet veren bir durum. O yüzden böyle durumları gebelikte aksatmayın naçizane fikrim
Bilmiyordum bana gidince gösterirsin dediler doktorumu değiştiricem çünkü tehlikeli falan demeyince bişey olmaz diye düşündüm o sana ilaç verir dedi bişey olmamıştır inşallah

Normalde sola yatmak mideyi rahatlatır ama bence şuan normal değilim sola yapamıyorum midem iyice yanıyor saga yatinca rahatlıyor

Bilmiyordum bana gidince gösterirsin dediler doktorumu değiştiricem çünkü tehlikeli falan demeyince bişey olmaz diye düşündüm o sana ilaç verir dedi bişey olmamıştır inşallah
Yok canım tubi söyledi ya idrarında çıkan şeyin iltihap olmadığını yada enfeksiyon amacım snei korkutmak değildi yanlış anlama lütfen enfeksiyon aşırı ilerlediği zaman o durum söz konusu. Sadece bir daha böyle bi durumla karşılaşırsan uzun süreli bekletme Allah korusun çocuğu riske atma o yğzden söyledim. Bişey olmamıştır Allahın izniyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…