2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İnsallah gorursun canm umudunu kaybetme doktorlar boyle olumsuz düşünüyorlar hemen. Allah herkese hayirli doktorlar çıkarsin karsisina doktor önemli

Mthfr c ile pai de var
Homozigot mu heterozigot mu? Nagihan cengavere gittim de ben ılımlı bi kadın bilgiliyede benziyor. Ama ocaktan sonra her hastane 1 klinik doktoruyla devam edecekmiş yeni yasa gelmiş ocaktan sonra özelde ki hocalar doğumhane için uygun hastane bulamazsa doğuma girmeyecek

İnşallah senin gibi olur.Carsamba gününe bı doktor buldum ona gideceğim buraya güzel haberler vermek nasip olur umarım. Ne güzel uzun uzun yazmışsın çok teşekkür ederim

Kizlar bir sey sorcam ben bugun tam 7+0 im benim gibi bulantisi olmayan varmi aranizda cogunuzda bulanti kusma var bende niye yok ha olmasin zaten istemem de ne biliyim.ben de neden olmuyor bu ilk hamileligimde 6. Haftada baslamisti sabah kahvaltıyi gec yaparsam bulantim oluyordu istifra ediyordum gun icinde olmuyordu yine 1 ay falan sürdü oda. Bunda Sabahta bulantim olmuyo niyeki kafama takilan seye bakin ya bi cvp verin

Evet çok çok erkenmis ama içime öyle umutsuzluk bıraktı ki bomboşum şuan.

Heterizigot canım

Ben ne bulantım var ne kasık ağrısı. Ne tuhaf hamilelik ben de anlamadım

Gerçekten mi hiç duymamıştım özellikle onerdigin bir doktor var mı?
Ben Ali ayhana gitmiştim miyom için genelde hamile kalmayanlara bakıyor nedenini bulmak için ama çok iyi doktor kadın doğumcu zaten ama başkentteki hemen hemen hepsi iyi diye biliyorum ben orta doğuya gidiyorum oradaki doktorum bir önceki hamileliğim de Eryaman hastanesindeki saçma bir doktor hamile olduğumu bile anlamadı içinde parça kalmış kürtaj yapacağız seni diye beni kürtaja almıştı Allahtan ben 1 gün sonra olayım demişim başka Dr gözükmek için ortadoğu ya gittim ne parçası bebek var demişti bir hafta sonra kalbini bile duydum istersede orta doğuya git Hande hanım ama başkent üni de arkadaşlarım memnundu doktorlarından

Onda gerek duymuyor çoğu doktor iğneye diye biliyorum
Evet bır doktor heterizigot bebek ölümüne sebep olmuyor kullanma demişti.Ama dünkü neden baslamadin dedi...Çok iyi diye övülen bir doktor buldum çarşamba az çok biseyler belli olmaya başlar diye umut ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…