2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Değil mi ben de özeniyorum ve hayret ediyorum olmayışını dert etmelerine 2 kilo vermişim bile ben aç durmaktan
İlk hamileliğimde tam 9 kilo vermiştim ben de. O yüzden geçmişle kıyaslayınca insan şüpheye düşüyor. Umarım sizin de en kısa zamanda geçer sıkıntılarınız 🙏🏻

Kizlar bir sey sorcam ben bugun tam 7+0 im benim gibi bulantisi olmayan varmi aranizda cogunuzda bulanti kusma var bende niye yok😶 ha olmasin zaten istemem de ne biliyim.ben de neden olmuyor bu😶 ilk hamileligimde 6. Haftada baslamisti sabah kahvaltıyi gec yaparsam bulantim oluyordu istifra ediyordum gun icinde olmuyordu yine 1 ay falan sürdü oda. Bunda Sabahta bulantim olmuyo niyeki kafama takilan seye bakin ya bi cvp verin😂
Bende 6 haftalık hamileyim. Suanlik bende de yok bulantı yada kusma. Benim sadece mide sorunum var.

Kesinlikle oyle
Değil mi ben de özeniyorum ve hayret ediyorum olmayışını dert etmelerine 2 kilo vermişim bile ben aç durmaktan
Kesinlikle katılıyorum okdr hayat kalitemi düşüren bir durum ki agzimin içi zehir gibi yediğinden anlamyrm duş almak zulüm kokulardan midem bulanıyor. Düşünün kişisel bakım yok yeme içme yok Allah a dua ediyorm gecsin diye ve hamileliğinde bulantı yasamayanlara imreniyorm bu demek değil ki benim sağlıklı onlarinki sağlıksız. Ben bu şekilde iken bebeğin kalbi durdu yani biseyin iyi gittiğinin gostergesi değil maalesef

Kizlar bir sey sorcam ben bugun tam 7+0 im benim gibi bulantisi olmayan varmi aranizda cogunuzda bulanti kusma var bende niye yok😶 ha olmasin zaten istemem de ne biliyim.ben de neden olmuyor bu😶 ilk hamileligimde 6. Haftada baslamisti sabah kahvaltıyi gec yaparsam bulantim oluyordu istifra ediyordum gun icinde olmuyordu yine 1 ay falan sürdü oda. Bunda Sabahta bulantim olmuyo niyeki kafama takilan seye bakin ya bi cvp verin😂
Valla bende de hiç yok 7. Hafta 😀

Günaydın kızlar nasılsınız ne durumdasınız ben griple cebelleşiyorum şu an biran önce geçseydi şu grip bulantılarımıda artırdı iştahım zaten azdı iyice azalttı ne tatlı ne ekşi hiçbişey yiyemiyorum peynir falan bulandırmıyor şuan sürekli yatmak uyumak istiyorum yatarken bile midem bulanıyor siz ne durumdasınız
Günaydin camım ben ayın 6 sonda kalp atışını duysam rahatlarım
Onun dışında kasık ve bel ağrım var

zaten hassas olan koku alma duyum iyice hassaslaştı her şey çok kötü kokuyo :KK43: yemek yiyorum yedikten sonra tiksiniyorum şimdilik ben de durumlar böyle.. kalp atışını da gördüm çok şükür :)

İlk hamileliğimde tam 9 kilo vermiştim ben de. O yüzden geçmişle kıyaslayınca insan şüpheye düşüyor. Umarım sizin de en kısa zamanda geçer sıkıntılarınız 🙏🏻
Her hamilelik bir olmuyor işte siz de dert etmeyin keyfini çıkartın düşük tehlikesi bir yandan açlık bir yandan ezdi geçti bu çocuk beni 9 kilo versem çöp gibi kalırım galiba 55 kiloyum kilomu da göstermem çocuk sanıyorlar beni 53 e düştüm 50 nün altında ceset gibi görünürüm galiba ama şu süreci de atlatsam balon gibi de şişecek yapım var. Hayırlısı olsun bakalım hepimiz için

Bende öyleyim 😀şuan 6+3
Öyle deme kız nazar değer vallahi 😂☺️
Tasını çıkar
Bu arada benim uykum falan da yok hep
Ne biçim hamişis

Kesinlikle oyle
Kesinlikle katılıyorum okdr hayat kalitemi düşüren bir durum ki agzimin içi zehir gibi yediğinden anlamyrm duş almak zulüm kokulardan midem bulanıyor. Düşünün kişisel bakım yok yeme içme yok Allah a dua ediyorm gecsin diye ve hamileliğinde bulantı yasamayanlara imreniyorm bu demek değil ki benim sağlıklı onlarinki sağlıksız. Ben bu şekilde iken bebeğin kalbi durdu yani biseyin iyi gittiğinin gostergesi değil maalesef
Al benden de o kadar yapabildiğim her şey lüks oldu. Dişlerime bile bakamıyorum. Akne sorunum vardı zaten bir aydır yatınca tekrar çıkmaya başladılar ilaçlarda yapıyor akne. Banyo da uzun kalınca içim Dışıma çıkacak gibi oluyor. Kokular dersen adeta direkt mideme iniyor güzel çirkin fark etmeksizin. Eşim deodorant sıkmış evden kovdum resmen adamı 😅 yemekte de canım çekse bile içim almıyor iki lokma alıp kalkıyorum. Yer yemez gelip yatınca mideme gaz yapıyor yatınca çıkmıyor o da bulantı yapıyor bir kısır döngüdür gidiyor inşallah çabuk geçer de rahata ereriz 🌸🤲🏻

Masallah diyelim öncede benimde yok kuzum normal gayet hiç olmuyor degil bende senin gibi geç kalvaltı yapıyorum o yüzden bulanıyor bide yemek yaparken bazen cok zorladıgı oluyor ama bazende hiç bisey yok her gün farklı oluyor yani yinede mide bulantı ilaçim var baktım geliyor gibi içiyorum hemen ama bu kafana takıcak en son sey olsun inşallah bu sekilde geçer bu günlerimiz🫶

X