2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Günaydın kızlar nasılsınız ne durumdasınız ben griple cebelleşiyorum şu an biran önce geçseydi şu grip bulantılarımıda artırdı iştahım zaten azdı iyice azalttı ne tatlı ne ekşi hiçbişey yiyemiyorum peynir falan bulandırmıyor şuan sürekli yatmak uyumak istiyorum yatarken bile midem bulanıyor siz ne durumdasınız
Günaydın canım çon geçmiş olsun. Limonlu ballı su bir de vitamin takviyesi yap. Redoxon pro içmiştim bn grip olduğumda içinde folik asit filan da var. Doktor içebilirsin demişti. Toparlamıştı baya. Benim de gece bi kalktım kanamam başladı yine. Bu kez gidiyo gibi bir his var içimde. Yatıyorum. Gitmedim okula. Bakalım hayırlısı 😪 hepimizde bir şey. Rabbim feraha çıkarsın hepimizi.

Günaydın canım çon geçmiş olsun. Limonlu ballı su bir de vitamin takviyesi yap. Redoxon pro içmiştim bn grip olduğumda içinde folik asit filan da var. Doktor içebilirsin demişti. Toparlamıştı baya. Benim de gece bi kalktım kanamam başladı yine. Bu kez gidiyo gibi bir his var içimde. Yatıyorum. Gitmedim okula. Bakalım hayırlısı 😪 hepimizde bir şey. Rabbim feraha çıkarsın hepimizi.
Olumsuz düşünme bebişler çok güçlü inşallah seninledir bence artık bekleme git doktora kanamam kesilmişti tekrar başladı de belki iğne falan verir

Kızlar doktor bana 3 ihtimal veriyor.
1geç döllenme
2 ikiz gebelik
3 dış gebelik
Takip altında kalacağım kese görünene kadar ya da dış gebelik kesinleşene kadar. Yarın sabah tekrar beta hcg bakılacak. Kanamam yok leke bile yok.. Umarım sonu güzel olur
Canım ne durumdasın?

Olumsuz düşünme bebişler çok güçlü inşallah seninledir bence artık bekleme git doktora kanamam kesilmişti tekrar başladı de belki iğne falan verir
İğnem var zaten ger gün proluton depot. Sabah akşam da ikişer duphaston içiyorum. Durmazsa kanama yapacak başka birşeyimiz yok demişti. Çarşamba gideceğim doktor şehir dışında o güne kadar.

Hiç öyle hissetme canım yine tutunacak sen endişe etme

Günaydın kızlar. Bende kasık ağrısı falan hiç kalmadı. Bulantım zaten yok gibi bir şeydi. Bebeğe bir şey mi oldu acaba, çok korkuyorum 🥺

Günaydın kızlar. Bende kasık ağrısı falan hiç kalmadı. Bulantım zaten yok gibi bir şeydi. Bebeğe bir şey mi oldu acaba, çok korkuyorum 🥺
Canım bunlar her Vücuda her gebeliğe göre değişir benim oğlumda bende öyleydim ilk başlarda düşük riskinden sonra sıkıntılar yaşamıştım yoksa hamile miyim değilmiyim hiç farkında bile değildim inşallah rahat geçer hamileliğin

Evet gördüm kalp atışlarını da dinledim çok şükür ama bugün karnım çok ağrıyor sancı var ama kan yada lekelenme yok çok şükür inşallah büyüdüğü içindir 🤲🤲🤲
Evet canım hiç telaş etme rahim büyüyor diyorlar 🥰🥰 alltan muayene mi oldunpeki karından mi dinletti bende bu hafta gideceğim de Alttan korkuyorum

Canım bunlar her Vücuda her gebeliğe göre değişir benim oğlumda bende öyleydim ilk başlarda düşük riskinden sonra sıkıntılar yaşamıştım yoksa hamile miyim değilmiyim hiç farkında bile değildim inşallah rahat geçer hamileliğin
Birkaç gün lekelenme yaşamıştım, o da geçti. Hiçbir şeyim yok. Cumartesi duydum kalp atışını. Şu an boş bir insan gibiyim. Çok tedirginim.

Ama zaten hastayım kasıklarım aşırı ağrıdı nereye gideceğiz ki? Koskoca Ankara'da gidebileceğim kadın doğum acil bulamiyorum. Bu da dediğin gibi gençti asistandi. 3 gün önce gözlerimle gördüğüm yolk saça yok dedi bu önceki gibi olabilir dedi umitlenme dedi yani varya çıktığımda o kadar kötüydüm ki. Hayır daha 5. Haftadayim ne istiyorsun bebek orda varsa bile mini minnacık. O an hiç sağlıklı düşünemedim dedimki tamam bitti herşey. Şuan içimde aptal bı umut var ya bebeği görürsem erken diye.
Canım bide başken üniversitesinin kadın doğumuna gitsen normal özellerden daha ucuz vede Ankara da doğum denince akla ilk ora gelir hep

Günaydın kızlar nasılsınız ne durumdasınız ben griple cebelleşiyorum şu an biran önce geçseydi şu grip bulantılarımıda artırdı iştahım zaten azdı iyice azalttı ne tatlı ne ekşi hiçbişey yiyemiyorum peynir falan bulandırmıyor şuan sürekli yatmak uyumak istiyorum yatarken bile midem bulanıyor siz ne durumdasınız
Gecmis olsun nar tüketin çok iyi geliyor gribe

Ya mide bulantın için neden ilaç istemedin doktordann

Kizlar kasıklarımda sancım vardı acile gittim kese 65 mm içinde yolk saç var ama embriyo yok.5+2 günlüğüm.Doktor umutsuz konuştu Embriyonun görünmesi lazımdı sanırım.Olmadi işte yine o kürtaj odasına gidicem zaten hiç tutamadım karnımı sevemedim içimden gele gele korktum hep. temmuz annesine olamayacağım. Ellerim bomboş yine
Hayır hayır asla böyle düşünme kesinlikle başka bir doktora git ben 5+4 te sadece kese gördüm bomboş kese üstelik şakır şakır kanamam vardı neyi beklediğimi bilmeden bir dahaki kontrole kadar yattım 6+4 te hem gördük hem kalbini duyduk böyle hissetmek için o kadar erken ki 8. Haftaya kadar boş kese gören arkadaşım var sinir oluyorum böyle doktorlara maalesef doktor var doktor var bazıları insan olduğunu unutuyor. Sen kalbini ferah tut dua et bekle biraz daha büyüsün göreceksin inşallah bebebeğini 🌸❤️

Kizlar kasıklarımda sancım vardı acile gittim kese 65 mm içinde yolk saç var ama embriyo yok.5+2 günlüğüm.Doktor umutsuz konuştu Embriyonun görünmesi lazımdı sanırım.Olmadi işte yine o kürtaj odasına gidicem zaten hiç tutamadım karnımı sevemedim içimden gele gele korktum hep. temmuz annesine olamayacağım. Ellerim bomboş yine
Şok oldum suan 5+2 de benim keseyi zor gördü doktor ne alaka bilmiyorum ama bence cok erken bunu demek için sen bir hafta daha bekle öyle git daha kese bile bi cm degilken bebegi görmek sacma zaten sen bekle bence dua ile sabır ile bekle ❤️

X