2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bugun 21. Gün aslında ama daha da olmaz herhalde pik bu ay yumurtlama mi olmadı acaba ya resmen 1 ay cöp oldu inşallah test bozuktur tamamdır artık yapmiyim bence de yeter kaç tane testim gitti
Cnm gecen ay bnde yap yap Bi sürü hep pik çıktı
Bu ay sadece 5 tane yaptım
Gün aşırı 3 gün değerlendirdım
Önemli olan değerlndrmek
21. Gunu de değerlndır
Pcoslarda 21. Günü değerlendirin dıyorlar
Duymuşsundur

12 ve 13. Gün pik yarın çatlar ya da gün içinde akşam 6 gibi tekrar yapın bence
Öyle yapayım canım bugün akşamı da değerlendirim
hayatım tam pık 12.gün olmus aksam 8 gıbıde yap ya aksam ya sabah muhtemel sabah catlar
tamam canım değerlendirmeye devam o zaman bu ay bi dolu bi boş gidiyoruz bugün de dolu günümüz zaten

Canım bi dolu bi boş gidiyoruz bugün dolu günümüz zaten doggy den çok memnun kaldım bi damla akma olmuyor o yüzden bi doggy bi normal yapıyoruz ayyy inşallah hepimiz
Bende ocak ayında okudum hemen denedim 1 dolu 1 boş yaptım bu ay aynı şekilde bir doggy bir misyonel(yastık belde) şimdi beklemedeyim ateş takip ediyorum

3 ay önce falan dr'a gitmiştim alttan muayene de oldum pcos olsam orada görülürdü herhalde dimi gayet sağlıklısın folikullerin de gayet iyi demişti toplam 15-16 tane vardı sanırım ama hiç kist pko falan demedi

kuzum senınkı 19 unda pık olmus olabılır bence tam yumurtlama gunlerıne yakın sabah aksam yapmalısın testlerı.gunde bır tane yaparsan pıkı kacırabılırsın.
Haftasonu bir sabah bir akşam yapayım dedim hatta burada da konuşmuştuk, ama haftasonu o kadar koşuşturma geçti ki öğlen 3te, 5te falan yapmak durumunda kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…