2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende eskiden idrarımı tutuyordum simdiki testlerimde kullanma seklinde idrarini tut demiyor sdce iki saat sıvı tuketimini azaltin yaziyordu oyle yaptim. Dun bgun idrarimi tuttum oylr devam edeceğim bakalm artk nasil olck

Bende yaptirmak istiyordum ama yurt disinda zor oluyor maalesef, benim 2. gebeligim 5 aylik erken dogumla son buldu rahim agzi yetersizligi var pihtilaşmada 3 ayi bulmadan dusuk gerceklesiyor diye duydum.
Kan pihtilasmasinda belli olmuyor benim 5 aylikken erken dogum oldu hersye bakildi sdce hafif kan pihilasmasi çıktı birdahakine o sekil igne ilac kllanacagim. Yinede yaptirmakta fayda var. Rahim agzi yetersizliginide cok duydum ozaman dikis attirmak gerekiyormus bir sonraki hamileligimde onada dikkt edecegim hic onla alakali birsh duymadm dr hersy normal diyordu sdce

Lutfen bilen birileri bi şey desin umut var mı hala lütfen çok kötüyüm

Aynen çok iyi olur ne olursunuz bi şey diyin çaresizce umut arıyorum kendime yardım edin
bu kadar üzme kendini, hayırlusı olsun cnm
Keşke emin olmak için 1-2 gün daha bekleseydin kan testi için, şimdi tereddütte kaldın

Bnım şimdi yine pembe akıntı geldi
Dünden beri ara ara 4-5 kere geldi
Ne oldugunu bılmıyorum
Beklicem bakalım

Eger varsa ıkı gune kdar cıkar zaten.yoksada doktora git bu kadar uzun sure lekelenme normal degıl bır ıkı gun sonra adete donmesı lazımdı.ınsallah bebegın senınledır uzulme
3 gün geldi peceteye silince sadece cnm ara ara bazı hiç gelmedi saatlerce çok az geldi pembemsi arada kahverengiye donen

Aynen keşke bekleseydim kendime o kadar çok kızıyorum ki anlatamam evet tereddütte kaldım acaba varsa erken mi yaptım sonra pozitife döner mi acaba adetim gecikirse daha adetime var 6 gün kadar var adetime

aman ınsallah ınsallah kısımızı bıtırene kadar son hastalığımız olur bu bızım amınnn.Klasik fundi yaşamı dıyorsunnn kankımm.iyi gelir iyi gelecek. Ben 7.gündeyim ateş ölçmüyorum tabloda gordukkerın sadece genıslesın dıye gırdım kaynanamdayım cumaya kadar ne kendımı dınlıyorum ne de baska bısey bu ayda zaten cıks dıyorum bılıyorsun saldım yanı ıyıce belkı pazar gunu test yaparım bılemedım cok 11.gun oluyo yapasım bıle yok duşun

benım oglumda adete 4-5 gun kala basladı lekenın oldugu gun yapmıstım kan testım negatıf cıkmıstı ama kaset de sılık gormustum ertesı gun ıse pozıtıfti.. sonucta daha gunune varmıs canım umudunu yıtırme

Hanımlar eşimin sperm testi çıktı herşeyin normal düzeyde olduğunu söyledi ama ben internetten bakınca bazı değerler olması gerektiğinden az gibi geldi ben mi acaba yanlış bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…