2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Anneler öyle..ama bende ateş grip boğaz çok kötüydü..parol başka hiç bir şey kullanamadım..birde benim boğazım geçmeden ateş enmez..hep doğal yolla..zencefil bal bekmez süt ne gelirse
Bende zencefil bal filan deneyim bugun bide bi elma kabuğundan cay iyi gelmişti onu yapayım ayy zamanlama kötü denk geldi ama nasip

Cnm inşallah tutar
Demekki tam çatlayınca pik,
Çatlamadan Bi kaç saat sonra siliniyor diyebılırmıyız

valla benı bılıyorsun kuzum buay reglı basından berı nerdeyse ılac kullanıyorum fıresız

Bende zencefil bal filan deneyim bugun bide bi elma kabuğundan cay iyi gelmişti onu yapayım ayy zamanlama kötü denk geldi ama nasip
İhlamurda dene..hepsinden etne geldiyse etdim mecbur..ben birde aşılama öncesi oldu tam zamanında

Cnm istersen bırak
Zaten 24, gunun
Testim boşa gıtmesın
Gün aşırı devam et
Bugun 21. Gün aslında ama daha da olmaz herhalde pik bu ay yumurtlama mi olmadı acaba ya resmen 1 ay cöp oldu inşallah test bozuktur tamamdır artık yapmiyim bence de yeter kaç tane testim gitti

kızlar bazı aylar yumurtlama olmayabiliyormuş ya olmadığı zaman yumurtlama belirtileride olmuyormu

Bu sene hep öyle olduk valla ya şu yağışların olmaması, mikropların kurulmaması hepimizi mahvetti hasta etti
evet kesınlıkle karı falan gectım soyle dolu dolu yagmur bı yagsa en azından valla sen neler yapıorsun tatil nasıl gecıyor

kızlar bazı aylar yumurtlama olmayabiliyormuş ya olmadığı zaman yumurtlama belirtileride olmuyormu
Cnm bu iş hiç belli olmuyo
Bn 2 aydır kuru geçiriyorum
Akıntım falan yok ama gecen ay hamiş kaldım
Demekki çatlamış, ama akıntı olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…