2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

maşallah canım bence artık alma baya yüksek normal aralık 100 kadardı fazlasıda zarar biliyorsun ay benim 5 çıkmıştı ben nasıl o degere gelecem bilmiyorum 😁
Ben sonradan kürtaj oldum ondan hep alıyorum ama haftada 3 defa..dediğim gibi bu değerleri almak için ben 1 sene B12 ve vit d resmek kaldırdım ilaclarla

Eklentiler

• IMG_20230125_144153.jpg
    IMG_20230125_144153.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 36
Merhaba arkadaşlar bi şey soracağım ben döngümün 19. Gününde peceteye silince gelen aynı yerleşme kanaması gibi pembemsi arada kahverengiye donen bi akinti gördüm 3 gün boyunca bu şekilde ara ara geldi bugun 4. Gunum kesildi gibi ve bugun dongumun 22. Günündeyim dayanamadım sabah kan testi verdim biliyorum erken kan testi verdim beklemem gerekiyordu ama bekleyemedim 🙁 sonucum cıktı biraz önce 0.0 cıktı resmen yikildim hiç basima daha önce böyle bi şey gelmemişti okuduklarimdan yola çıkarak kesinlikle yerleşme kanaması yaşıyorum dedim kendi kendime fakat sonuç böyle cıktı kendimi avutmak umutlandirmak istiyorum bilmiyorum umutlanma istegimde doğru mu yapıyorum ama şöyle soru sorayim size kan testinde 0.0 çıkıp sonra pozitife dönme ihtimali var mi adet olana kadar daha umut var mi sizce ne olursunuz bi şey diyin çok üzgünüm adet tarihime 26 günde olursam 4 gün var 28 günde olursam 6 gün var

evet kesınlıkle karı falan gectım soyle dolu dolu yagmur bı yagsa en azından valla sen neler yapıorsun tatil nasıl gecıyor
Aşko aynen ya Rabbim yağdırsın çok dua ediyorum rahmetinden mahrum etmesin bizi. Her şeyi nasıl etkiliyor. Ben vallahi bol bol dinlenmeye çalışıyorum, kitap okuyorum geceleri, sabahları erken kalkıp dambıllarımla spor yapıyorum sağlıklı beslenme düzenime devam ediyorum kafam rahatladı buna çok ihtiyacım varmış oğlumla vakit geçiriyorum kuzum biz de yeni iyileştik işte inşallah uzun bir süre de olmayız hasta. Sen kaçıncı gündesin ne alemdesin ne kadar kaldı bata

Merhaba arkadaşlar bi şey soracağım ben döngümün 19. Gününde peceteye silince gelen aynı yerleşme kanaması gibi pembemsi arada kahverengiye donen bi akinti gördüm 3 gün boyunca bu şekilde ara ara geldi bugun 4. Gunum kesildi gibi ve bugun dongumun 22. Günündeyim dayanamadım sabah kan testi verdim biliyorum erken kan testi verdim beklemem gerekiyordu ama bekleyemedim 🙁 sonucum cıktı biraz önce 0.0 cıktı resmen yikildim hiç basima daha önce böyle bi şey gelmemişti okuduklarimdan yola çıkarak kesinlikle yerleşme kanaması yaşıyorum dedim kendi kendime fakat sonuç böyle cıktı kendimi avutmak umutlandirmak istiyorum bilmiyorum umutlanma istegimde doğru mu yapıyorum ama şöyle soru sorayim size kan testinde 0.0 çıkıp sonra pozitife dönme ihtimali var mi adet olana kadar daha umut var mi sizce ne olursunuz bi şey diyin çok üzgünüm adet tarihime 26 günde olursam 4 gün var 28 günde olursam 6 gün var
önceki adetlerin nasılsı adet öncesi lekelenme olur mu benm adetten 4 5 gün öncesi lekelenme başlar sonra adet olurum

Gerçekten son 2 ayda o kadar çok şey öğrendim ki 😅 önceden umrumda değildi yumurtlama akıntısı falan aa yumurtlama zamanım gelmiş der gecerdim şimdi gelse dün saysam diye bekliyorum 😂
benim yumurta akının yumurtlama anlamına geldiğinden bile haberim yoktu hersey bu siteye üye olmakla başladı 😅

X