2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Eklentiler

• 02B1F5F4-0FDA-4E08-B9AA-2D6BF9323F9B.jpeg
    177,5 KB · Görüntüleme: 59
Ilk duşukten itibaren yani gecen şubat ayindan beri her yumurtlama ve adete yakin o ağriyi yaşarim rahatsiz etmiyor ben hormonlara bağliyorum insallah sizinde yumurtlamadan kaynaklidir
İnşallah canım tam da o döneme denk geliyor ateşler basıyor biraz enfeksiyon da var onla birleşiyor galiba

Yavrum doktora gidemedim yokmuş cumaya aldım randevuyu ama test silikleşmiş anlamadım valla ya çatladı sanırım kafam karıştı
siliklesmemıs aslında kuzum hala pik durumda demekkı bu ıkı gun ıcınde çatladı kuzum.dun gece benımde yumurtlama agrısı basladı.bugun ovulasyon testı son bıtane vardı evde teyıt edeyım dedım pik cıktı.sende dun yada bugun yumurtladın kuzum calısmalara devam :) ınsallah guzel haberlerı alırız 10 gun sonrasında

Ayyy demek ki canım benim yumurtam büyürken oluyor ben de tek ben de oluyor diye korktum böyle şeyler adet olunca geçiyor neler çekiyorum öncesi böyle adetken ayrı dert

İnşallah bebeğim ikimiz de alırız o güzel haberi

Olmadımı bu anlamadım. Ben tıklayınca açılıyor.
Sadece fotoğraf olarak paylaşmış oluyorsun bu şekilde. Üzerinde değişiklik yapsanda bu attığında değişmez. 3 fotoğrafta işaretleyip anlatmıştım o mesajımı gördün mü detaylı gösterdim

Kız yanlış fotoyu yüklemişim eve gidince atim silikleşeni

Kızlar en alttaki de bugün. Boşu boşuna test yapiyormuşum gibi hissediyorum artık. Bırakayim mi testi ne yapmalıyım bir akıl verir misiniz

Eklentiler

• IMG_20230125_140158.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…