2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kurtarır kurtarır sen yinede boş bırakma

Olabilir canım ikiside bebim geçen ay döngüm 27ydi bir ay önce 32 idi değişiyor benimde bence seninde öyle olabilir
Dr'a gittiğimde sağ yumurtalık rezervi sola gore fazlaydı, buna yoruyorum artık bu ayı böyle kapattim galiba sağ yumurtalik daha garanti gibi

Hata veriyor tekrar olmuyor benim

Sabah ilk idrardan sonra folik asiti alıyorum ve sadece hapı yutacagim kadar bir iki yudum su içiyorum sonra bir daha sıvı almıyorum 11 buçuk 12 arası testi yapıyordum, haftasonu zamanlamam değişti akşam 4-5 e sarktı ne yazik ki. Test kullanıp öğreneyim demiştim ama daha beter oldu sanki

Ay şeyler bende de var canım geceleri ateş gibi sırtım yanarak uyanıyorum benim kloemene bağlı oluyor ama yumurtayi çok uyardığı için yumurta büyüdükçe ateş basmaları oluyor benim yarın tam çatlama günü şimdilik hafifledi ateş basmaları

Kurtarır bence sıkıntı yok, içeride bırak 48 saati 5 gün yaşıyor diyorlar

Charting home page sayfasında share tıkla. İkinci fotoğraftaki gibi bir sayfa çıkar. Hiç birini seçmeden aşağı doğru kaydır copy tıkla. Sonra buraya gel mesaj kısmına yapıştır
Kız benimkinde böyle çıkmıyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…