2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Cok şükür yok 🤲 artık yatis valla ev isi falan saldim artik. Kızıma yetemiyorum ama kendi kendine takiliyor tepemden inmiyor olsada😅
Yerim ya yaşı kaç 🥰iyi yapıyorsun yorma hiç kendini bende iğne başlayınca kanama yapar mı diye her lavaboya gidiş bir inceleme ile geçiyor 😅bugün bakalım devlete randevu aldım orada oksapar raporu çıkarmak için acaba gel bide bakalım derler mi keseye 🙈

6. Haftadan sonra başladı benimde mide bulantım
Bugün de aşırı halsizlik yüklendi 🤭 zaten yaklaşık 2 haftadır akşam yemek sofrasını nasıl topluyorum , mutfağı nasıl temizliyorum flu buralar 😂 sonra kendimi koltuğa fırlatırkenki sahne var , sonra eşimin saat 23.30 gibi hadi kalk yatağa dediği sahne ve kapanış😂

Yerim ya yaşı kaç 🥰iyi yapıyorsun yorma hiç kendini bende iğne başlayınca kanama yapar mı diye her lavaboya gidiş bir inceleme ile geçiyor 😅bugün bakalım devlete randevu aldım orada oksapar raporu çıkarmak için acaba gel bide bakalım derler mi keseye 🙈
4 olacak canım yasi.
Bende yarin babamı goturucem devlete bi bakinsam mi bakar mi acaba diye dsnmuyor degilim. Kendi doktorum a 2 sine randevu sabredemiyorumm😅😅

Hamilelikle alakalı olabilir. Tabi birde evde üç yaşında bir oğlanın peşinden koşturunca o da yoruyor bence 🤣
Benim kizda 4 yaşına girecek hic isteği bitmiyor bi çiş bi kaka yok sunu yapalım yok bunu ypalim. Cani saolsun.. simdi yattığım yerden doktorculuk oynuyoruz en güzeli bu tavsiye ederim😅

X